יציג תשובה לאיחוד? נתניהו ימסור הצהרה לתקשורת

ראש הממשלה בנימין נתניהו ימסור בשעה 20:30 בערב הצהרה לתקשורת. בשעות האחרונות מופעלים לחצים על משה כחלון לחבור לליכוד

יציג תשובה לאיחוד? נתניהו ימסור הצהרה לתקשורת
  (צילום: הדס פרוש/ פלאש90)

ראש הממשלה בנימין נתניהו פועל בשעות האחרונות בכדי לייצר בימין תשובה לאיחודים בשמאל, ומקיים התייעצויות ופגישות בכדי ליצור גוש שיגרום לסחף.

נתניהו הודיע לפני שעה קלה כי בכוונתו למסור הערב הצהרה לתקשורת. על פי הפרסומים ההצהרה תינתן בשעה 20:30 בערב, כשעה בלבד לפני סיום מועד הגשת הרשימות לכנסת.

בשעות האחרונות פועל נתניהו בעיקר מול מפלגת 'כולנו' בראשות משה כחלון, במטרה לשלב אותו ואת אנשיו בליכוד. במפלגת השלטון לא ששים לצאת למהלך כזה אך בעקבות האיחוד בשמאל חברי כנסת, שרים ופעילים מבינים את צורך השעה. מלבד האיחוד השמאל, מפלגת כולנו מתנדנדת על סף אחוז החסימה ובימין קיים חשש אמיתי שהיא לא תצליח להכנס לכנסת.

ראוי לציין, כי האפשרות היחידה לאיחוד בימין כרגע עם של הליכוד עם כחלון. איחוד בין הליכוד למפלגת הימין החדש של השרים נפתלי בנט ואיילת שקד אינו אפשרי, לאור העובדה כי האחרונים כבר הגישו אמש את רשימתם לוועדת הבחירות המרכזית.

נתניהו כבר רשם הצלחה כשהפעיל את כל כובד משקלו בכדי ליצור איחוד בקרב המפלגות בימין הדתי. אחרי שעות של מכבש לחצים מכיוונו על הרב רפי פרץ, נחתם הסכם לריצה משותפת עם 'עוצמה יהודית'.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
חחחחח כחלון העגלון יוציא מהרשימה את מי??
ביבי הנחש | 21-02-2019 17:17
את בן דהאן שידחק למקום לא ריאלי. תסמכו על ביבי הנחש שיחכה שהבית היהודי יגיש קודם את הרשימה לפני שהוא יודיע על השיבוץ הסופי.
2
כחלון /. ביבי
דוד | 21-02-2019 18:01
גם כך כחלון גמור - הוא נכשל בגדול אז מה זה יתן לך מר ביבי ואתה ביבי הנזק שגרמת למדינה עמוק מאוד מאוד אז עדיף לך ללכת הבית ולפנות את הכיסא למישהו אחר - אם זה יעזור הרסת אותנו ביבי - איתך אין תקווה
3
המשחק נגמר
300 | 21-02-2019 18:08
נתניהו יודיע הערב שהוא מפגין מנהיגות וממלכתיות ומסגיר עצמו למשטרה.
4
ביבי המסית
מיכל ברוביץ | 21-02-2019 20:56
הכי חשוב לאחד את העם ושבילי יפסיק עם ההסתה, לפני 20 שנה הפחיד עם השמאל , אנחנו רוצים שינוי
5
נקוה לטוב .
ניסן | 22-02-2019 7:23
שתהיה כלכלה יציבה.