גנץ ולפיד סיכמו על איחוד ברוטציה: אשכנזי מקום- 3

דרמה פוליטית: הבוקר סיכמו בניהם מפלגות חוסן לישראל- תל"ם על ריצה משותפת עם יש עתיד. כאשר הסכם הרוטציה ביניהם מדבר על חלוקה של שנתיים וחצי לכל אחד

גנץ ולפיד סיכמו על איחוד ברוטציה: אשכנזי מקום- 3
  (Photo by Anat Hermony/Flash90)

בוקר דרמטי במערכת הפוליטית. הבוקר (חמישי) נחתם איחוד בין מפלגות יש עתיד וחוסן לישראל- תל"ם. החלוקה מדברת על הסכם לרריצה משותפת לראשות הממשלה כאשר מדובר על רוטציה של שנתיים וחצי לכל אחד כשגנץ יתחיל ראשון.

החמיישיה הראשונה של המפלגה המאוחדת צפויה להיראות כך:

1. בני גנץ

2. יאיר לפיד

3. גבי אשכנזי

4. בוגי יעלון

5.ניסנקורן

בהודעתם מסרו: "מתוך אחריות לאומית, החליטו בני גנץ, יאיר לפיד ובוגי יעלון על הקמת רשימה מאוחדת אשר תהווה את מפלגת השלטון החדשה של ישראל. מפלגת השלטון החדשה תעמיד נבחרת מנהיגים בטחונית וחברתית חדשה שתבטיח את בטחון המדינה, ותחבר מחדש את חלקי העם ואת החברה הישראלית המשוסעת. סוכם על ריצה משותפת לראשות הממשלה בהסכם רוטציה. בני גנץ יהיה הראשון בהסכם ויאיר לפיד יחליפו לאחר כשנתיים וחצי . מתוך הכרה בחשיבות הרגע והמשימה הלאומית החליט גם רא"ל גבי אשכנזי להצטרף למפלגה החדשה. ראשי המפלגה ימסרו הודעה מיוחדת בהמשך היום".

אורלי לוי אבקסיס שהמגעים בינה ובין גנץ התפוצצו אתמול, נותרה בחוץ. מפסידים נוספים מהמהלך הם כמובן הימין החדש, כחלון, ליברמן ואפילו איחוד הבית היהודי- עוצמה יהודית- בשל העובדה שנתניהו ישאב מכולם מנדטים כדי לעבור את מספר המנדטים שנוצרו בגוש המרכז שמאל.

בליכוד הגיבו הבוקר: הבחירה ברורה: "זו או ממשלת שמאל של לפיד-גנץ בתמיכת גוש חוסם של המפלגות הערביות, או ממשלת ימין בראשות נתניהו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
9 תגובות - 7 דיונים מיין לפי
1
בנוסף לבימ"ש עליון צריך ל"טפל" גם בצה"ל.
איך זה קורה? | 21-02-2019 7:17
מחדל חמור שכל הגנרלים שייכים לשמאל.נרדמנו בשמירה.
2
אחוד גנץ לפיד
שרה | 21-02-2019 7:30
לכל מצביעי הימין נא להצביע למלך בראשות בנימין נתניהו לא לאבד קולות כי גנץ לפיד לא ראויים לתפקיד הם אירוניים ודוד החוסן שלהם הם המפלגות הערביות
3
אשכנזי שמאלן וגם ג'ובניק. שירת בקרייה בזמן
כהנא חי | 21-02-2019 7:36
שאיתמר בן גביר הפך דוכנים של ערבים בשוק של חברון. מול כל השמאל צריך כהנא חי גדול!
ימין שכמוך
שלמה | 21-02-2019 8:39
בסד תקשיב היטב מה שאני אומר לך. אם אתה חושב שאתה מביא תועלת באופן שאתה מתנסח אז אתה טועה. תחשוב לפני שאתה מגיב.
4
לא שולל
אלרועי | 21-02-2019 8:18
הבית היהודי לא מקבל את קולי אחרי האיחוד המבייש הזה. בנט נטש לטובתו האישית, וביבי מושחט. מי שקורא לבוגי יעלון שמאל אכל יותר מדי מהדייסה של הליכוד.
5
מעדיף את בוגי מכהנא
יוסי | 21-02-2019 9:46
ילדי לא ישרתו במלחמה בניסיון לכבוש את ירדן
אל דאגה, יוסי
דודי | 21-02-2019 11:48
ילדיך לא יילחמו בלחמה הדימיונית הזו. לאומת זאת, הם עלולים למות בכיבוש שכם מחדש אחרי שיעופו טילים על גוש דן. בשבעה ננחם אותך שאולי איבדת בנים, אבל לפחות אתה נקי מכל רבב של כהניזם, רחמנא ליצלן.
6
גנץ ולפיד בחירות
תמרי | 21-02-2019 10:47
גנץ ולפיד מסוכנים למדינה !!! אסור לבחור להם , הם ימכרו אותנו וזה סיכון לכל ישראל כולה , הם תומכי אובמה והערבים ..... לבחור רק ביבי , אפילו שהוא לא היה מושלם , אבל היה אכפת לו ממדינת ישראל . חישבו טוב כי זה החיים שלנו ושל ילדינו .
7
ראשית, מצחיקה הנהגת לפיד ו-3 הרמטכלים
דודי | 21-02-2019 11:52
שנית, ברור שנתניהו ינסה לפמפם את זה בלי הרף, אבל אולי די כבר לשחק לידיו כאילו זהות המפלגה הגדולה ביותר קובעת משהו?