יוס השאיר שתי בנות ואישה הרה; אורי פעוט ותינוקת

הטרגדיה בעפרה. בתאונת הדרכים הקטלנית הבוגר נהרגו יוסף עמיחי ואורי מנדל שניהם תושבי עופרה. יוס בן ה-31 הותיר אישה בהריון ושני ילדים. אורי הותיר תינוקת בת 5 חודשים

יוס השאיר שתי בנות ואישה הרה; אורי פעוט ותינוקת
  אורי משמאל ויוס ז"ל (באדיבות המשפחות)

הטרגדיה בעפרה. בתאונת הדרכים הקטלנית הבוגר נהרגו יוסף עמיחי ואורי מנדל שניהם תושבי עופרה.

אדם שהאיר כל דבר בו נגע

יוס עמיחי, בן 31, גדל בחשמונאים והתחנך בישיבה התיכונית נר תמיד. לאחר מכן למד בישיבת ההסדר קריית שמונה ושירת בצבא כקצין בחטיבת כפיר. עם שחרורו שירת במשרד הביטחון. לאחר לימודיו עבד כמתכנת מחשבים בחברת הייטק במרכז.

חבריו מספרים עליו כי הה בן זוג ואבא מסור ואוהב. אדם בעל מידות טובות ונעלות שבאו לידי ביטוי בכל צעד בו פסע, בכל מילה שאמר ובכל מעשה שעשה. איש משפחה, אוהב ואהוב על הבריות. צנוע ונעים הליכות. אדם שהאיר כל דבר בו נגע. השאיר אחריו אישה בהריון ושתי ילדות בנות 4ו 7.

שמח וסבלני, ועוזר לכל אדם

אורי מַנדל (30), אבא טוב ליואב בן השלוש ולנֹגה בת החמישה חודשים, בעל מקסים לרננה ובן מסור לברוך ואריאלה. גדל בכפר סבא, למד בישיבת ההסדר בקרני שומרון ושירת כלוחם בחיל השריון. סיים לא מזמן לימודי הנדסה תעשייה וניהול באריאל, ובדיוק עשה את צעדיו הראשונים כעובד בתחום. שמח וסבלני, ועוזר לכל אדם.

חבריו מספרים כי היה מצחיק ואדיש, אבל רק כלפי חוץ – מבפנים הכי רגיש שיש. ידע לתבל מפגשים חברתיים בהומור ובצחוק. שם לב לפרטים הקטנים, וידע לומר את המילה הנכונה בזמן הנכון. אהוב על כל משפחתו ושכניו. בולט בקומתו, ומעל הכול – בלבבו.

הלוויתו של יוס עמיחי ז"ל תצא בשעה 16:00 מבית הכנסת המרכזי לבית העלמין בעפרה.

הלוויתו של אורי מנדל ז"ל תתקיים בשעה 15:30 בבית העלמין החדש 'פרדס חיים' בכפר סבא.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו