דני דנון על פרישת לבני: "נטשה ספינה טובעת"

היום הגישה ח"כ ציפי לבני את מכתב ההתפטרות שלה מהכנסת כשהיא מודיעה על פרישה מהחיים הפוליטית. דני דנון מהליכוד רואה במהלך את סופה של קדימה כשלבני נוטשת ראשונה: "מפלגת הטרנד חסרת הערכים, תמצא את עצמה טובעת במהרה".

דני דנון על פרישת לבני: "נטשה ספינה טובעת"
  הראשונה לנטוש. לבני (פלאש90)

אחרי שהפסידה בבחירות בקדימה, הגישה היום (ג') ח"כ ציפי לבני את התפטרותה מהכנסת.

במסיבת עיתונאים קצרה שקיימה היא הודיעה על התפטרותה ולאחר מכן הגישה את מכתב ההתפטרות ליו"ר הכנסת ראובן ריבלין.

"אני לא מתחרטת על דבר שעשיתי, שסירבתי להיכנע לסחטנות ולא הסכמתי לספסר בכספי המדינה ובאמון הציבור – גם במחיר האישי הכבד ששילמתי", אמרה לבני, בהודעתה לעיתונאים.

"אולי רבים יגדירו את הצעדים שנקטתי, כמו התנגדות להפסקת התהליך המדיני עם הפלסטינים או ישיבה בקואליציה עם החרדים כטעויות שהובילו ליום הזה – אבל כסא זה לא הכל, ואני אמשיך לדבוק בעקרונות שלי", הצהירה.

"אני עוזבת את קדימה ואת הכנסת, אבל לא אפרוש מהחיים הציבוריים ואמשיך לפעול – מדינת ישראל יקרה לי ואפעל בדרך הישרה".

לבני נבחרה לכנסת בשנת 99' ושימשה כשרת המשפטים בממשלת שרון. בממשלת אולמרט שימשה כשרת החוץ ולאחר התפטרותו רצה לכנסת כיו"ר תנועת קדימה. למרות שזכתה במירב המושבים בכנסת, לא הצליחה לבני להקים ממשלה, ואף סירבה לקחת חלק בממשלת נתניהו.

לפני כחודשיים הפסידה ברוב מוחץ לשאול מופז בבחירות לראשות קדימה, ומאז גברו השמועות על פרישתה  מהכנסת, מה שקרה היום.

סגן יו"ר הכנסת, ח"כ דני דנון הגיב על פרישתה של לבני מהכנסת: "סופה של קדימה קרוב מתמיד, מפלגת הטרנד חסרת הערכים, תמצא את עצמה טובעת במהרה".

"בקרוב מאד נראה את חברי הכנסת מקדימה הולכים אחרי לבני שנטשה ספינה טובעת, ועוזבים את אותה ספינה זוגות זוגות- מה שבטוח, בליכוד אין להם מקום", אמר.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע