אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מנדלבליט מונע מפרקליטי נתניהו לעכב את ההחלטה בתיקי השוחד

היועץ המשפטי לממשלה השיב בשלילה לבקשת פרקליטי נתניהו לבצע פעולות חקירה נוספות בתיקים 1000, 2000 ו-4000. "בשלב בו אנו נמצאים לא נדרשות פעולות חקירה נוספות", הבהיר מנדלבליט

מנדלבליט מונע את עיכוב ההחלטה בתיקי השוחד
  (צילום: משה שי/פלאש90)

היועץ המשפטי לממשלה השיב היום (רביעי) לבקשתם של פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לבצע פעולות חקירה נוספות בתיקים בהם הוא חשוד.

"היועץ המשפטי לממשלה השיב היום לפניית באי כוחו של ראש הממשלה, אשר כללה, בין השאר, בקשות לבצע פעולות חקירה נוספות בתיקים הנוגעים למרשם.", נאמר בהודעת משרד המשפטים.

כזכור לנתניהו ולליכוד חשוב מאוד כי לא תתקבל החלטה על כתב אישום נגדו לפני הבחירות ולכן הם מנסים לעכב את ההחלטה בכל דרך אפשרית, כשהפעם הם ניסו לדרוש חקירות נוספות מצד המשטרה, מה שהיה מעכב את ההליך במספר חודשים.

לא נדרשות פעולות חקירה נוספות

"בתשובה ששוגרה לסנגורים, נמסר מפי עוזרו הבכיר של היועמ"ש לממשלה, כי בשלב בו אנו נמצאים לא נדרשות פעולות חקירה נוספות. כן הובהר לסנגורים כי המידע המצוי בידיהם הינו חלקי ביותר, ואף צויין כי כמה מן הגורמים המוזכרים במכתבם, שלגביהם ביקשו כי תיגבה עדותם, כבר מסרו עדות במהלך החקירה."

בשלב זה חומר הראיות נבחן אצל היועץ המשפטי לממשלה, וכפי שהבהרנו בעבר – מוצע להימנע מהסתמכות על פרסומים שונים אודות חומרי הראיות או תהליך העבודה על התיקים, ולדבוק רק בפרסומים הרשמיים."

נזכיר כי החלטה בדבר כתב אישום לראש הממשלה נתניהו בפרשיות השוחד בהם הוא חשוד, אמורה ליפול בימים הקרובים, וזאת בכפוף לשימוע.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
די כבר
התמים | 13-02-2019 14:22
מנסים בכל דרך לעכב את ההחלטה. 60 עדים עאלק....ראש ממשלה מאפיונר. עכשיו יצעק שלא מאפשרים לו להתגונן. שיפסיק לבלבל במוח ויביא את עדיו לבית המשפט.
2
לו ידעתי קבלה. הייתי מניח את מנדלבליט בנידוי
בניטשקה חונטשקה | 13-02-2019 22:21
אבל שמעתי כי כמה מקובלים עומדים לערוך ''פולסא דנורא'' למנדלבליט שט