אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

אלי סהר: לא שידרתי בשבת ודאגו לי מהשמים

לפרשן הכדורסל אלי סהר יש סיפורים שלמים על המצבים בהם נתקל אדם דתי במערכת בה משחקים ומשדרים גם בשבת. באחד מהם הוא מספר איך מהשמים סידור לו פיצוי על כך שלא שידר באליפות אירופה בשבת.

אלי סהר: לא שידרתי בשבת ודאגו לי מהשמים
  מופתים. אלי סהר (קול ברמה)

לפרשן הכדורסל אלי סהר, יש המון סיפורים על המצבים השונים בהם נתקל בשנות עבודתו בעיתונות ובטלויזיה בכל הקשור לשמירה על אורח החיים הדתי.

למרות היותו של סהר, המשמש כפרשן כדורסל בערוץ הראשון ובערוץ הספורט, דמות טלויזיונית, הוא מקפיד שלא להתגלח בימי ספירת העומר.

כמובן שסהר, לא משדר בשבתות. לעיתים קורה שבארץ השידור נכנסת השבת מאוחר יותר מאשר בישראל, בייחוד בארצות צפוניות, וגם כאן סהר מקפיד, שלא לשדר, כדי לא להראות כמחלל שבת בארץ.

בשיחה עם עמי מימון בתוכנית 'חידודון' ברדיו 'קול ברמה', סיפר סהר, כי הוא עתיד להוציא ספר ובו מקבץ סיפורים שארעו לו בשנים בהם שימש כפרשן והתמודדות כאדם דתי עם המדיה הספורטיבית החילונית.

אחד הסיפורים אותו חשף סהר, התרחש לפני כחמש עשרה באליפות אירופה בכדורסל, שהתקיימה בספרד, שם נמנע סהר מלשדר בשבת את המשחק.

לדבריו, כבר למחרת, מצא בחדר המלון, סכום של 40 אלף פזטות (המטבע הספרדי) ששווים בערכם לסכום אותו היה אמור לקבל על השידור בשבת.

האזינו לאלי סהר עם עמי מימון (באדיבות רדיו קול ברמה)

[podcast]http://www.srugim.co.il/wp-content/uploads/2012/04/SAAR.mp3[/podcast]

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
לא היה צריך לעשות השבת אבידה?
מומי | 29-04-2012 16:13
2
אבדת הגוי מותרת
אשר | 29-04-2012 16:31
3
שאל את הרב
אליחי בן שלום | 30-04-2012 16:35
חבל שכל המגיבים והמשמיצים לא שמעו את הסיפור עד הסוף בשידור... סהר סיפר שהוא טילפן לרב מספרד והלה פסק לו שאין צורך ללכת לבעל המלון... אז לפני שמשמיצים בודקים...