אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מהומה במהלך ספירת הקולות בליכוד

מהומה במהלך ספירת הקולות בליכוד

דיווחים על מהומה במהלך ספירת הקולות: מבקר הליכוד ביקש להכנס לחדר שבו נספרים הקולות, מנכ"ל המפלגה ניסה למנוע את כניסתו. עוד דוח כי חברי ועדת הבחירות של הליכוד הורחקו מהמקום שבו מוזנות התוצאות. מבקר הפנים של המפלגה מחה וצעק

דובר הליכוד: אני מבהיר שמבקר הפנים של הליכוד עו״ד שי גלילי וחברי וועדת הבחירות של המפלגה מפקחים על הזנת נתוני ההצבעה ונוכחים בחדר ההצבעה, בניגוד לדיווחים אחרים. אי ההבנה שנוצרה קודם לכן אשר נבעה מבעיות לוגיסטיות הגיעה לפתרונה.

מוקדם יותר ביקש גדעון סער מיו"ר ועדת הבחירות למנות משקיף בכל קלפי וכן לצלם את ספירת הקולות. בקשתו נדחתה.

כשעתיים לפני סגירת הקלפיות פנה סער למתפקדי הליכוד: "חברי לליכוד, רוב החברים עדיין לא הצביעו אם חשוב לכם שאחזור לנבחרת הליכוד סעו להצביע".

מוקדם יותר חזר נתניהו ואמר לחדשות 12, כי הוא אינו חוזר מדבריו על גדעון סער. הכוונה כמובן להאשמה שהאשים את סער, כפי שחזר עליה השבוע במשדר הפייסבוק שלו לאלירז שדה, שהוא שמע מכמה אנשים בליכוד שגדעון סער זומם שנשיא המדינה יטיל עליו את הרכבת הממשלה ולא על נתניהו שנבחר כבר כיו"ר הליכוד.

נתניהו לא מתחרט: "עומד מאחורי כל מילה על סער" | גדעון סער טען אמש במהדורה המרכזית כי הצהרות נתניהו לפיהן רקח קונספירציות נגדו, הן "עלילות כזב" – היום ראש הממשלה מבהיר כי הוא אינו חוזר בו מדבריו https://t.co/OnQb1fKhpA @yaircherki pic.twitter.com/2yirwWs45Z

— החדשות (@NewsChannelIL) 5 בפברואר 2019

חוק סער הוגש עקב כך, לאחר שכינה זאת נתניהו פוטש. אך יו"ר הקואליציה אמסלם לא הצליח לחוקק את החוק בטרם התפזרה הכנסת.

 

אם גדעון סער יתברג במקום גבוה ברשימת הליכוד, בשלישיה הראשונה, זה יכול להיות סייסמוגרף לחוזקו ושליטתו של נתניהו בתוך הליכוד.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
גדעון סער בפניקה?!
גימי-יהודי מיהודה | 05-02-2019 23:56
מה הוא מפחד כל כך ומה הוא מסתיר?
2
מספיק שטויות
איתן כוכבי | 06-02-2019 3:24
גדעון סער ראוי להיות מס' 2 בליכוד. גדעון סער אינטלגנטי ממרבית חברי הכנסת של הליכוד. נ.ב. אני חבר הליכוד משנת 1975, הרבה שנים לפני שנתניהו הגיע לליכוד. אני עדיין זוכר את היום שנתניהו הכיר את שרה ומשדה התעופה הגיע עם שרה, ישירות לברית מילה של חבר משותף.
3
סוס טרויאני
מתתיהו | 06-02-2019 5:25
רק מיתוך המחנה יכולים לפגוע ולהפיל את המחנה...זה הכלל.......כגון מרידור.בני בגין.ריבלין אולמרט וסער ועוד....תמיד בביתם היה מי שמשפיע האשה הנכדים או השד יודע מה...