אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

סער ביקש למנות משקיף בכל קלפי, הצעתו נדחתה

על רקע המאבק בין גדעון סער לנתניהו, ביקש סער מיו"ר ועדת הבחירות למנות משקיף בכל קלפי וכן לצלם את ספירת הקולות. בקשתו נדחתה

סער ביקש למנות משקיף בכל קלפי, הצעתו נדחתה
  (צילום: פלאש 90)

הקרב המר של הליכוד נמשך אל תוך הלילה (שלישי), ליל ספירת הקולות בליכוד. גדעון סער סער ביקש מיו"ר ועדת הבחירות למנות משקיף בכל קלפי וכן לצלם את ספירת הקולות. בקשתו נדחתה.

במקביל דווח כי מהומה נרשמה במהלך ספירת הקולות, לאחר שחברי ועדת הבחירות של הליכוד הורחקו מהמקום שבו מוזנות התוצאות. מבקר הפנים של המפלגה מחה וצעק על ההחלטה להרחיק את חברי הוועדה, אך ללא הועיל.

כשעתיים לפני סגירת הקלפיות פנה סער למתפקדי הליכוד: "חברי לליכוד, רוב החברים עדיין לא הצביעו אם חשוב לכם שאחזור לנבחרת הליכוד סעו להצביע".

מוקדם יותר חזר נתניהו ואמר לחדשות 12, כי הוא אינו חוזר מדבריו על גדעון סער. הכוונה כמובן להאשמה שהאשים את סער, כפי שחזר עליה השבוע במשדר הפייסבוק שלו לאלירז שדה, שהוא שמע מכמה אנשים בליכוד שגדעון סער זומם שנשיא המדינה יטיל עליו את הרכבת הממשלה ולא על נתניהו שנבחר כבר כיו"ר הליכוד.

נתניהו לא מתחרט: "עומד מאחורי כל מילה על סער" | גדעון סער טען אמש במהדורה המרכזית כי הצהרות נתניהו לפיהן רקח קונספירציות נגדו, הן "עלילות כזב" – היום ראש הממשלה מבהיר כי הוא אינו חוזר בו מדבריו https://t.co/OnQb1fKhpA @yaircherki pic.twitter.com/2yirwWs45Z

— החדשות (@NewsChannelIL) 5 בפברואר 2019

חוק סער הוגש עקב כך, לאחר שכינה זאת נתניהו פוטש. אך יו"ר הקואליציה אמסלם לא הצליח לחוקק את החוק בטרם התפזרה הכנסת.

אם גדעון סער יתברג במקום גבוה ברשימת הליכוד, בשלישיה הראשונה, זה יכול להיות סייסמוגרף לחוזקו ושליטתו של נתניהו בתוך הליכוד.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו