יוגב: "המציאות הקשה הביאה לוועדה מסדרת"

ביום שאחרי החלטת הבית היהודי, אומר בראיון לסרוגים ח"כ מוטי יוגב שהוביל את התנגדותו להצעה כי "המציאות הקשה הביאה לתוצאת השילוב והאיזונים בין הדברים". ומקווה להשתבץ ברשימה: "רק מגבירים מהלך"

יוגב: "המציאות הקשה הביאה לוועדה מסדרת"

ביום שאחרי החלטת מרכז מפלגת הבית היהודי כי וועדה מסדרת היא שתבחר את יו"ר הבית היהודי ואת האישה במקום השלישי, אומר ח"כ מוטי יוגב שהוביל את התנגדותו להצעה כי "המציאות הקשה הביאה לתוצאת השילוב והאיזונים בין הדברים".

מעל 500 איש קבעו אמש שבלוח הזמנים הנוכחי ועדה תביא את המועמד הטוב ביותר ליו"ר ולאישור המרכז ואחר כך הח"כים ייבחרו", הוא אומר.

לדבריו, "בהתחלה היה ראוי לשתף את כל המתפקדים וכמה שיותר אנשים מהציונות הדתית בתהליך, כמו בליכוד ובעבודה. מה שהביא אותנו לפני 6 שנים ל- 12 מנדטים", והסביר כי "יש עניין בשותפות של אנשים, אז המציאות הקשה הביאה לתוצאת השילוב והאיזונים בין הדברים. ככה החליטו ואני הולך עם ההחלטה הזאת בלב שלם ובנפש חפצה".

על השאלה האם עכשיו יתמודד יוגב שוב ליו"ר, הוא משיב בשלילה: "לפני כשלושה שבועות הודעתי שאיני מתמודד ליו"ר, כל השאר ספינים וסיפורים". ומקווה להשתבץ בכנסת הבאה "במאמץ ובסיוע חברי המרכז אני מקווה להמשיך ולשרת את הציונות הדתית. בקדנציה הבאה רק מגבירים מהלך".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו