אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

מזכ"ל בני עקיבא העולמית נבחר לקדנציה נוספת

מועצת תנועת בני עקיבא העולמית החליטה להאריך את כהונתו של מזכ"ל התנועה, רועי אביקסיס, לקדנציה נוספת של ארבע שנים. אביקסיס: "עבודה רבה עוד לפנינו"

מזכ"ל בני עקיבא העולמית נבחר לקדנציה נוספת
  (צילום: דוד שטיין)

מועצת תנועת בני עקיבא העולמית החליטה להאריך את כהונתו של מזכ"ל התנועה, רועי אביקסיס, לקדנציה נוספת של ארבע שנים. ההחלטה אושרה במהלך ועידה בת ארבעה ימים, בה נציגים מכל סניפי העולם מגיעים לישראל כדי לדון ולקבל החלטות אידיאולוגיות ואסטרטגיות כאחד.

אביקסיס מכהן בתפקידו כמזכ"ל מיולי 2015. בין הישגיו הבולטים ניתן למנות את הרחבת פריסת השליחים של התנועה, כך נפתחו וחודשו יעדי שליחות כמו נירנברג, בואנוס איירס ועוד. פתיחת המכינה העולמית- מכינה דתית לצעירים מישראל ומהתפוצות בה לומדים היום 90 חניכים, מיצובה הכלכלי של התנועה ומהפך משמעותי במאזן הכספים, כאשר ייסד את "יום הגיוס העולמי". החל מ- 2017, באמצעות קמפיין עולמי של גיוס כספים ביום אחד בקהילות בהן פועלים סניפים של התנועה, גייסה בנ"ע מליוני שקלים בשנה.

אביקסיס הודה למועצה ולנציגי הועידה על האמון בו ואמר כי "עבודה רבה עוד לפנינו. יחד עם חברי התנועה בעולם נסמן לנו שני יעדים. הרחבת הפעילות של התנועה בקרב יהודים ההולכים ומתנתקים מהיהדות והמשך חיזוק העליה בקרב בוגרינו".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו