אשר גרינבאום, נבחר ליו"ר תרמוקיר תעשיות

אשר גרינבאום, מ"מ מנכ"ל כיל לשעבר ומוותיקי התעשיינים בארץ, מונה ליושב ראש חברת תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ. החברה מפתחת ומייצרת מוצרי איכות לבנייה בטכנולוגיה מתקדמת, בהם מוצרי טיח, בידוד תרמי, דבקים, חומרי איטום ואקוסטיקה

אשר גרינבאום, מ"מ מנכ"ל כיל לשעבר ומוותיקי התעשיינים בארץ, מונה ליושב ראש חברת תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ.

תרמוקיר תעשיות (1980) בע"מ הוקמה ב-1983 בקיבוץ חורשים ונמצאת בבעלותו. החברה מפתחת ומייצרת מוצרי איכות לבנייה בטכנולוגיה מתקדמת, בהם מוצרי טיח, בידוד תרמי, דבקים, חומרי איטום ואקוסטיקה. החברה נמצאת בקיבוץ חורשים ומעסיקה כ-75 עובדים.

אשר גרינבאום. צילום: תרמוקיר

גרינבאום, כיהן מעל 40 שנה בכיל בה מילא שורת תפקידים ניהוליים בכירים, בתפקידי מנכ"ל ויו"ר של החברות הבנות, בין השאר כיהן גם כיו"ר אגף הכימיה ויו"ר ועדת איכות הסביבה בהתאחדות התעשיינים. גרינבאום הינו בעל ניסיון רב ואיש רב פעלים אשר גם בכיל ובהתאחדות התעשיינים קידם את תחומי איכות הסביבה והקיימות, הצטרפותו לחברת תרמוקיר מעידה על קשר בין פועלו לבין תחומי הליבה ולאסטרטגיה של תרמוקיר.

אשר גרינבאום יו"ר תרמוקיר הנכנס מסר: ״אני מודה על האמון שקיבלתי מתרמוקיר ושמח שניתנה לי ההזדמנות להמשיך לתרום בחברה שלא רק מבטיחה, אלא גם מקיימת. ענף הבניה בכלל ובפרט התעשייה הירוקה מהווה כיום אתגר, ולכן אני שמח על ההזדמנות להמשיך בעשייה. תרמוקיר היא לא עוד חברה, מדובר בחברה מצטיינת שתרומתה ניכרת למשק, לחברה ולתעשייה הישראלית".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו