פיגוע דקירה בשומרון; המחבל חוסל

לפני מספר דקות התקבל דיווח על פיגוע דקירה בכיכר חטמ"ר שומרון. מדיווח ראשוני עולה כי המחבל חוסל. אין נפגעים לכוחותינו. מוקדם יותר נדרסו 3 שוטרים באום אל פחם

פיגוע דקירה בשומרון; המחבל חוסל
  (צילום: המועצה האיזורית שומרון)

לפני מספר דקות (שני) התקבל דיווח על פיגוע דקירה בכיכר חטמ"ר שומרון. מדיווח ראשוני עולה כי המחבל חוסל. אין נפגעים לכוחותינו.

הפיגוע בוצע בדיוק במקום בו בוצע לפני כשבועיים פיגוע דריסה.

מדובר צה"ל נמסר: "לפני זמן קצר בוצע ניסיון פיגוע דקירה סמוך לכיכר החטיבה המרחבית "שומרון" המחבל נוטרל על ידי לוחמי צה"ל. אין נפגעים. הפרטים בבדיקה. כוחות נוספים בדרך לנקודה".

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון מסר בתגובה לפיגוע: "פעם שניה בתוך חודש נסיון פיגוע באותו מקום. ושוב אזרחים וחיילים ניצלים בזכות לא פחות מנס. אני רוצה להודות בשם תושבי השומרון ומדינת ישראל לחיילים הגיבורים ששוב מנעו אסון, עם זאת ברור שכושר ההרתעה של מדינת ישראל בשפל. האומץ של מחבלים לחזור פעם שניה לאותו מקום ולנסות שוב לפגוע בישראלים מלמדת שכושר ההרתעה של מדינת ישראל נפגע. והאחראי הישיר לכך הוא שר הבטחון וראש הממשלה שעסוק בהסברים במקום במעשים. אם היו מחזירים את המחסומים, אם היו מורים לצה"ל לבצע פעולות תגמול בקיני המחבלים, אם היה שר הבטחון וראש הממשלה מורה להשלים את הפער בן 400 מליון השקלים במרכיבי הבטחון ביו"ש, ייתכן ולא היינו צריכים פעם אחר פעם לשמוע עם פיגועים באיזורינו".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
לא ינום ולא ישן שומר ישראל!!!
ישראל | 21-01-2019 21:26
ללא השגחה עליונה של אלוהי ישראל לא היינו מחזיקים מעמד יום אחד!!!
2
פיגוע דקירה בחומר שומרון
אביטל פינחס | 22-01-2019 7:53
כן יאבדו כל אויביך ישראל ,חיזקו ואימצו חיילי ישראל וכוחות הביטחון ,השם עימכם