אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

צוות ההגנה של נתניהו בהצהרה משותפת. צפו

חברי צוות ההגנה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, עורכי הדין נבות תל צור, עמית חדד וטל שפירא, מסרו הצהרה משותפת בעקבות פגישתם מוקדם יותר עם היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט

צוות ההגנה של ראש הממשלה בנימין נתניהו, עורכי הדין נבות תל צור, עמית חדד וטל שפירא, פרסמו לפני זמן קצר (שני) הצהרה משותפת בעקבות פגישתם מוקדם יותר עם היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדלבליט.

בהודעה שפרסמו אמרו הפרקליטים כי "צוות הפרקליטים של ראש הממשלה הגיע היום לפגישה עם היועץ המשפטי לממשלה בליווי שני שופטים בכירים בדימוס, השופט עודד מודריק והשופט ספי אלון".

לדבריה אחד השופטים שדיבר בשם השלושה: "אני לא אכנס לתוכן הפגישה. אני רק יכול לומר שאנחנו פועלים להבטיח לראש הממשלה, העומד בפני בחירות, משחק הוגן. בנוסף הוגש ליועץ המשפטי מכתב בחתימת שופט בית המשפט העליון בדימוס יעקב טירקל שתומך אף הוא בעמדתנו".

עו"ד עמית חדד מצוות ההגנה של ראש הממשלה. צילום: : כפיר זיו

מוקדם יותר נפגש צוות ההגנה של נתניהו עם מנדלבליט. אחרי הפגישה שארכה כשעתיים וחצי, שעתיים וחצי הודיעו במשרד המשפטים כי מנדלבליט יגבש את עמדתו בימים הקרובים והיא תימסר לסנגורים בהקדם".

סנגוריו של ראש הממשלה הציגו באריכות את טענותיהם בעניין מועד פרסום החלטת היועץ המשפטי לממשלה בתיקי החקירה בעניין ראש הממשלה, ברקע ההליכה לבחירות.

"הטענות נשמעו ברוב קשב, והדברים יישקלו כמקובל", נמסר עוד מלשכת היועמ"ש לאחר שאמרו כי עליו להימנע מקבלת החלטה על הגשת כתב אישום לפני הבחירות, כיוון שלאחר מכן לא ניתן יהיה לבצע את השימוע שיסתיים עד מועד הבחירות.

הפרקליטים שוחחו ארוכות עם היועץ המשפטי לממשלה בניסיון למנוע את פרסום החלטתו. הפגישה עם היועמ"ש נערכה לבקשת הפרקליטים, וזאת בהמשך לפנייה קודמת לקבלת ההחלטות בתיקי החקירה נגד נתניהו.

פרקליטיו של נתניהו: עו"ד נבות תל צור, עו"ד עמית חדד, עו"ד טל שפירא והשופט בדימוס עודד מודריק – ניסו לשכנע את מנדלבליט שלא יפרסם את החלטתו להעמיד את רה"מ לדין בתיק 4000 לפני מועד הבחירות.

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
6 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
מבלבלים את הציבור
התמים | 21-01-2019 18:36
השופטים בדימוס כבר אינם שופטים אלא עורכי דין , חרב להשכיר, ככל סניגור אחר. דעתם היא דיעה של מי שנשכר להציג ולייצג דיעה מסוימת . אין מדובר בחוות דעת אובייקטיבית אלא בייצוג של עמדת החשוד - ראש הממשלה נתניהו. היחיד שדעתו היא , ככל הנראה, דיעה אותנטית הוא השופט בדימוס טירקל- שמעולם לא שימש כיועץ משפטי לממשלה. כנגד דעתו זו - יש אחרים שסבורים אחרת, כולל כאלה שבטרם היו שופטים בעליון היו קודם לכן יועצים משפטיים ויודעים כיצד מערכת התביעה פועלת. אז, עם כל הכבוד הראוי, היועמש ישקול ויחליט על פי שיקול דעתו. מוטב לסניגורים שבמקום לצאת בהודעות בומבסטיות לתקשורת - יעשו מלאכתם אמונה במקום הנכון.
תגובה לתמים חה חה חה
רובי | 21-01-2019 22:08
כמו שאמרתי אתה שייך לצד השמאלי של כל אנשי הבוכנה השחצני של מדינת תל אביב המגעילה אתה לא פחות מגעיל מהן שמאלן רדיקלי פשיסטי.... אתה רק בתחפושת ולא מסוגל לשמוע דעה אחרת שהיא לא שמאל.....
תום עידן התמימות
אביגדור | 21-01-2019 19:15
יעקב איש תם יושב אוהלים, איך תוכל להשתמש בכיתרו של יעקב אבינו, אם אתה משתמש בלשונך, כחרב פיפיות כנגד, בנו הבכיר של יעקב אבינו, הוא ראש הממשלה הוא שר הביטחון, הבן שנבחר על ידי יתר בניו של יעקב, להגן עלינו מפני אויבינו. לצערנו הרב, מוכח וידוע הדבר בבירור, לכל אחינו בני יעקב, כי יש לשמור עלינו מפני אויבינו מבחוץ, ולדאבוננו הרב, גם על אויבינו מבית, אנא ממך, אל נא תהיה אחד מאלו.
2
רועץ משפטי - חוצפן
אביגדור | 21-01-2019 19:29
איזו יוהרה, איזו התנשאות, דעת יחיד, אינה יכולה, ואסור לה, להיות מוסמכת להכריע, בשאלה זו. היועץ צריך לפסול את עצמו, ולהודיע לציבור, שלא לכך הוסמך על ידי הממשלה, ולוואי יהיה לו את הענווה לכך. מי שמך לעמוד מול ראש הממשלה, מבלי שתפתח מיד הרכב של לפחות 23 שופטים, ורק על פי רוב של שני שליש תיפול החלטה. אותה יוהרה היתה לעליון החצוף, שהעמיד מול הנשיא קצב, הרכב רגיל, של 2 נשים ובן מיעוטים...???במקום מינימום הרכב של לפחות 9 שופטים, מאיפה החוצפה והיוהרה.... עד מתי????
היועץ וחבריו
רובי | 21-01-2019 20:22
בעזרת בורא עולם...... אני רוצה להוסיף משפט קטן שלא תחשבו על איזה משפט צדק (חס וחלילה יעשו ) יבלעו אותו בלי מלח השמאלנים ועוכרי ושונאי ישראל ממדינת תל אביב המושחת..... וזה רק על קצה הקרחון .. ( והלואי שאני טועה ) נצח ישראל לא ישקר....
למה אביגדור מציע 23 שופטים
התמים | 21-01-2019 19:56
אכן, חוש הומור חד יש לו לאביגדור. רק שלא כולם מבחינים בכך, ויש הסבורים שכך באמת ובתמים צריכים הדברים להתנהל.... והפיכת נתניהו לבכיר בניו של יעקב אבינו - גם היא בדיחה לא רעה.....אבל נקווה שבאמת באמת - יש טובים מנתניהו כדי לשקף את בניו של יעקב, שהיה לא רק תמים , אלא גם שונא מתנות שהורה לבניו להחזיר את שהושם בשקיהם ואף להוסיף עוד כהנה וכהנה. אצל נתניהו זה לא היה קורה.....