פיגוע דריסה באום אל פחם: שלושה שוטרים נפצעו

במהלך ניסיון הבריחה ממחסום שהקימה המשטרה באום אל פחם, נדרסו שני שוטרים שפעלו במקום. שוטר נוסף נפצע. החשודים נעצרו ועוכבו לחקירה בתחנת אום אל פחם

פיגוע דריסה באום אל פחם: שלושה שוטרים נפצעו

תושבי אום אל פחם דרסו שני שוטרים במהלך פעילות משטרתית במהלכה אותרו מחסניות ותחמושת. במהלך ניסיון הבריחה ממחסום שהקימה המשטרה נדרסו שני שוטרים שפעלו במקום. שוטר נוסף נפצע.

בלשי אום אל פחם יחד עם לוחמי מג"ב, עצרו את שני תושבי העיר – אחים בשנות העשרים לחייהם- כשברשותם אמל"ח לא חוקי ולאחר שפגעו בשלושה שוטרים בעת ניסיון הבריחה ובמהלך המעצר.

בשני שוטרים נפגעו מפגיעת הרכב של החשודים בעת הבריחה, כשניגחו את ניידת המשטרה שחסמה את דרכם ושוטר נוסף נפצע במהלך ההשתלטות והמעצר של החשודים. על פי גורמי רפואה, השוטרים נפגעו באורח קל ומקבלים טיפול רפואי בשטח.

כוחות משטרה נמצאים במקום האירוע, כאשר חוקרי המז"פ בודקים את הרכב ממנו נמלטו 2 החשודים על מנת לאסוף ממצאים נוספים הקושרים אותם לכלל העבירות והשניים נעצרו לחקירה בתחנת אום אל פחם.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
תגובה אחת מיין לפי
1
להעיף את משפחתם צהמדינה
יצחק | 21-01-2019 17:43
ערביי ישראל צריכים. לדעת שהם נמצאים בארץ. בחסד ועל כן כל מי שנתפס בעבירה נגד החוק להעיף אותו מהארץ ובמידה והעבירה קשה לסגור אותם בכלא קציעות...ולשלול ממשפחתו זכויות אכלו את המדינה בהטבות .לא משלמים מיסים וחיים מביטוח לאומי. ועובדים.בכסף שחור