עד שהתרגלנו ל'נטו כחלון': כולנו יצאו בקמפיין חדש

מפלגת 'כולנו' השיקה את קמפיין הבחירות החדש, ומצטרפת למפלגה החמישית שפותחת את עונת הבחירות. תחת השאלה "למה רק כחלון דאג למשפחה שלך?" ובשלטים תתקבל התשובה: "רק כחלון היחיד שאכפת לו"

עד שהתרגלנו ל'נטו כחלון': כולנו יצאו בקמפיין חדש

אל הליכוד, ישראל ביתנו, חוסן לישראל ויש עתיד הצטרפה היום (שני) גם מפלגת 'כולנו' שהשיקה את קמפיין הבחירות החדש שלה תחת השאלה "למה רק כחלון דאג למשפחה שלך?" בשלטים שיתלו במקביל התשובה: "רק כחלון היחיד שאכפת לו".

השקת הקמפיין החלה הבוקר כששר האוצר, משה כחלון, צייץ ושאל "למי אכפת?!" הקמפיין מופץ בשלטי חוצות ברחבי הארץ, ניו מדיה ועיתונות מתוך מטרה להסביר ולהזכיר לציבור את העשייה המרובה של סיעת כולנו בקדנציה הנוכחית.

לטענת כולנו, "לאורך השנים ישבו בממשלה ובמשרד האוצר נבחרים שונים, אך אלה לא פעלו לטובת הציבור באופן ממלכתי ועסקו בעיקר בדאגה למגזרים מצומצמים. כל הנושאים הבוערים בהם טיפלה כולנו היו מונחים על שולחן ממשלות ישראל לדורותיהם ודבר לא נעשה".

והאשימו כי "בעוד שכולם עסוקים בריב ובמדון ויצירת פילוג וקיטוב בחברה הישראלית, היחידי שפעל לטובת הציבור כולו,הוא כחלון ומפלגתו".

בין הדברים שקידמה סיעת כולנו הם: מחיר למשתכן שבמסגרתו למעלה מ-60 אלף זוגות קיבלו את הזכות לדירה במחיר הוגן, תוכנית חסכון לכל ילד, נטו משפחה, הגדלת קצבאות הילדים, הכנסת סייעת שניה לגנים, הגדלת משכורת לחיילים, הגדלת הכנסות להורים עובדים, הגדלת שכר הממוצע. הקטנת העוני ושיפור כל מדדי האי שוויון.

בכולנו מבהירים כי ניתן לראות את העשייה הפרוסה לכל הגילאים מלידה ועד הגיל השלישי. עוד מזהירים במפלגה, כי אין שום ביטחון שהמדיניות שהנהיג השר תימשך. במפלגה ערכו השוואה בין ממשלת לפיד-ביבי והוכיחו, כי בכל הפרמטרים כולנו הביאה הישגים אדירים למעמד הביניים.

יו"ר כולנו השר משה כחלון אמר: "כולם ידעו. כולם ידעו שמחירי הדיור זינקו במשך עשור, עוד לפני שהורדנו אותם. כולם ידעו ששכר המינימום נמוך מדי ושעובדים מנוצלים, עוד לפני שהעלאנו אותו וקלטנו עובדי קבלן. כולם ידעו שמשפחה צעירה ממעמד הביניים לא גומרת את החודש, עוד לפני שהשקנו את תוכנית 'נטו משפחה'. אז למה הם לא עשו דבר? למה הם לא עשו עשרות שנים את מה שאנחנו עשינו בפחות מארבע שנים? כי לא היה איכפת להם. לנו כן איכפת, ואנחנו רק התחלנו."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
כחלון חידלון לא עובר את אחוז החסימה
חקי חיון | 21-01-2019 20:03
חקי חיון , כחלון חידלון אינו עובר את אחוז החסימה וגם אורלי לוי אבקסיס וליברמן פישרמן והימין החדש וש''ס לא עוברים את אחוז החסימה. ביבי נתניהו חזק מאוד עם כשלשים מנדטים , לפיד גנץ עבודה ביחד ארבעים מנדטים ויחד עם מרצ והערבים ואחמד טיבי יוצרים גוש חוסם של בין 58 מנדטים לבין רוב משמעותי של 67 מנדטים דבר שבהכרח יוביל לממשלת אחדות לאומית עם הליכוד בראשות יאיר לפיד כראש ממשלה וגנץ כשר ביטחון וגבאי כשר בכיר כלשהו וביבי המושחת והמסואב מסולק מהכנסת בבושת פנים ונלקח יחד עם אשתו שרה העבריינית המושחתת והמסואבת ויחד עם יאיר ואבנר העבריינים אנוכיים מלוקקים חסרי חמלה ורגש כל ארבעתם לבית הכלא למאסר של מספר שנים.