אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

פעמוני הכלכלה והמדע – מייצרים חוסן כלכלי

מדי שנה מתפרסמים נתונים כואבים על משפחות רבות בישראל שנמצאות מתחת לקו העוני, אך האמת היא שכל אחד יכול להיקלע למשבר כלכלי. באמצעות חינוך פיננסי ניתן לשמור על רמת חיים מאוזנת

פעמוני הכלכלה והמדע – מייצרים חוסן כלכלי
  (צילום באדיבות: חטיבת דובר המשטרה)

בארגון פעמונים ובמרכז האקדמי לב מאמינים שבאמצעות חינוך פיננסי נכון ניתן לשמור על רמת חיים כלכלית מאוזנת ואף לחסוך ולחשוב על העתיד.

השבוע ציינו במרכז האקדמי לב עשור לפעילות המשותפת שמתבצעת מתוך המרכז האקדמי לב. המרכז מסייע לארגון פעמונים בין השאר במתן מקום ומשרד לקיום מטה הפעילות בירושלים, חדרי ישיבות עבור המתנדבים באופן שוטף, כמו גם שימוש בכיתות המרכז האקדמי לב לטובת העברת סדנאות לציבור הרחב ועוד.

מנכ"ל פעמונים דודי קוכמייסטר העניק לנשיא המרכז האקדמי לב, פרופ' חיים סוקניק, תעודת הוקרה על השותפות ותרומת המרכז לפעילות פעמונים, בהשתתפות 100 מתנדבי הארגון בירושלים. לדברי קוכמייסטר: "המרכז האקדמי לב הוא שותף לחזון שלנו לאפשר לעם ישראל לצאת מעבדות לחירות כלכלית, ולהעמיד עשרות אלפי משפחות בישראל על הרגליים. אנו מודים למרכז האקדמי לב על שיתוף הפעולה ההדוק לאורך עשור שנים".

נשיא המרכז האקדמי לב פרופ' חיים סוקניק, שקיבל את תעודת ההוקרה בשם המרכז אמר: "חז"ל לימדו אותנו שכל המציל נפש אחת בישראל כאילו הציל עולם מלא. זה נכון הן במובן הפיזי, הן במובן הנפשי והן במובן הכלכלי. חינוך פיננסי הוא מפתח לחיים טובים יותר ומאפשר לתכנן את העתיד הכלכלי של המשפחה בצורה הטובה ביותר. אני תקווה שאנשים נוספים יצטרפו לפעילות המיוחדת של פעמונים. בכוחם של תלמידנו ותלמידים נוספים בעלי אוריינטציה והבנה פיננסית לסייע לעשרות אלפי משפחות בישראל לעמוד על הרגליים ויהי רצון שיתקיים בנו הפסוק 'כי לא יהיה בך אביון' ".

פעמונים הוא ארגון התנדבותי, המסייע למשפחות וליחידים בתחום ההתנהלות הכלכלית. הסיוע ניתן באמצעות אלפי מומחי פעמונים בתחום כלכלת המשפחה וכולל: מידע וכלים לעבודה עצמית, מענה מקוון לשאלות, פגישת ייעוץ חד–פעמית וליווי כלכלי אישי או קבוצתי שנמשך כמה חודשים. בנוסף, מפעיל הארגון תכניות לחינוך פיננסי בכל הארץ, הכוללות הרצאות, מערכי לימוד וסדנאות קבוצתיות.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו