עוזי דיין יתמודד לליכוד; מצפה להיות שר הביטחון

האלוף (במיל') עוזי דיין הכריז כי יתמודד בפריימריז של הליכוד לקראת הבחירות לכנסת ה-21, וצופה לקבל את תיק הביטחון: "הוא צריך להישאר בידי הליכוד בממשלה הבאה"

עוזי דיין יתמודד לליכוד; מצפה להיות שר הביטחון
  (צילום: פלאש 90)

האלוף (במיל') עוזי דיין הכריז כי יתמודד בפריימריז של הליכוד לקראת הבחירות לכנסת ה-21, וצופה לקבל את תיק הביטחון. "הוא צריך להישאר בידי הליכוד בממשלה הבאה. אפעל לכהן כשר הביטחון של ישראל"

בהודעה שהוציא לתקשורת נאמר כי "אתגריה הביטחוניים של מדינת ישראל הולכים ומתעצמים. אנו עדים להסלמה בגבול הצפון ובעזה ולהתרבות הפיגועים הקשים ביהודה ושומרון, אשר גבו מחירי כבדים בנפש בשבועות האחרונים",  אמר לקראת כינוס מרכז הליכוד שייערך אחר הצהרים בגני התערוכה ולקראת ה"לאומיאדה" שתיערך באילת בסוף השבוע הקרוב.

"בעת הזו, כאשר איראן נושפת בגבולה הצפוני של ישראל, מחבלים חופרים מנהרות מתחת לרגלי התושבים בדרום ובצפון, מחבלים מבצעים פיגועים קשים ביותר ביו"ש הכרחי כי תיק הביטחון יישאר בידי הליכוד וכי בתפקיד שר הביטחון יכהן אדם אחראי, מנוסה ובעל הבנה בענייני הביטחון של ישראל, כמו גם באתגרים האזוריים הניצבים לפתחה", רמז על עצמו.

עוד העיד על עצמו כי ב"עשרות השנים בהן כיהנתי בתפקידים ביטחוניים בכירים ורגישים ביותר, ביניהם סגן הרמטכ"ל, מפקד סיירת מטכ"ל, ראש המועצה לביטחון לאומי ותפקידים נוספים, מכשירות אותי לכהן כשר הביטחון של מדינת ישראל, הניצב לצידו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בהנהגת המדינה לביטחון בכל הגזרות", מסר דיין.

עוזי דיין יתמודד כנציג מחוז מישור החוף בפריימריס הקרובים של הליכוד, שייערכו ב-5 בפברואר.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
בטוח דיין ייבחר.
רקורד. | 09-01-2019 13:45
צריך פייס ..... בליכוד.
2
עוזי דיין
לוסקי | 10-01-2019 13:53
דוח המבקר עוזי דיין עשה במפעל הפיס כבתוך שלו, חרג מסמכויות ומינה מקורבים מבקר המדינה מותח ביקורת קשה נגד התנהלותו של דיין. על פי הדוח, דירקטוריון הפיס שימש לא אחת כחותמת גומי למינויים של דיין וקיבל את החלטות היור, לעיתים ללא דיון, ללא נימוק ובהיעדר אסמכתאות, תוך ויתור על עצמאות בשיקול דעתו שחר אילן 16:0008.05.18 מפעל הפיס: המפקחים נרדמו בשמירה והיור עוזי דיין עשה בחברה כבשלו מבקר המדינה מעביר ביקורת חריפה על התנהלותו של יור מפעל הפיס, עוזי דיין, ומזכיר החברה, ירון לוסקי — שהיו מעורבים בניהולה השוטף של החברה בניגוד לכללי מינהל תקין ■ בנוסף, הוא קובע כי הדירקטוריון, האסיפה הכללית וכן הממונה על השכר באוצר התרשלו בתפקידם כמפקחים
3
עוזי דיין
לוסקי והולצמן | 10-01-2019 13:58
דוח המבקר עוזי דיין עשה במפעל הפיס כבתוך שלו, חרג מסמכויות ומינה מקורבים מבקר המדינה מותח ביקורת קשה נגד התנהלותו של דיין. על פי הדוח, דירקטוריון הפיס שימש לא אחת כחותמת גומי למינויים של דיין וקיבל את החלטות היור, לעיתים ללא דיון, ללא נימוק ובהיעדר אסמכתאות, תוך ויתור על עצמאות בשיקול דעתו שחר אילן 16:0008.05.18 מפעל הפיס: המפקחים נרדמו בשמירה והיור עוזי דיין עשה בחברה כבשלו מבקר המדינה מעביר ביקורת חריפה על התנהלותו של יור מפעל הפיס, עוזי דיין, ומזכיר החברה, ירון לוסקי — שהיו מעורבים בניהולה השוטף של החברה בניגוד לכללי מינהל תקין ■ בנוסף, הוא קובע כי הדירקטוריון, האסיפה הכללית וכן הממונה על השכר באוצר התרשלו
4
הדיין הזה.
יחיאל | 14-01-2019 12:35
שוב העוזי דיין אחוז תזזית בחירות. הרץ הביתי נלאה שוב מחפס סידור עבודה?
5
איש ביטחון ולוחם מלא נסיון כרימון .
הצבר היהודי | 06-02-2019 10:59
בטוח מנצח