אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בחירות 2019: הגיע הזמן לעשות אגודה אחת

בתקופתנו צריכים ללמוד ולקחת מוסר כל המועמדים והמתמודדים במסע הבחירות, שהדרך היחידה והאמיתית שתוביל לנצחון אמיתי נגד כל שונאינו ואויבינו, ושתביא בסופו של דבר להחשת הגאולה, היא באחדות גמורה

בחירות 2019: הגיע הזמן לעשות אגודה אחת
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

בשעה שכל האבנים שהניח עליהם יעקב את ראשו רבו ביניהן, פתר הקב"ה את הבעיה בכך שעשה מהן מפלגה אחת. זה חידוש. כי בנוהג שבעולם שבשעה שאדם נמצא בכעס ומריבה עם חברו, הם נפרדים ומתרחקים האחד מהשני.

אלא שהקב"ה לא עשה כן, ובשעה שהיו האבנים רבות זו עם זו – חיבר ביניהן ועשאן לאחת, ואז שכן השלום והשקט ביניהן.

בתקופתנו צריכים ללמוד ולקחת מוסר כל המועמדים והמתמודדים במסע הבחירות, שהדרך היחידה והאמיתית שתוביל לנצחון אמיתי נגד כל שונאינו ואויבינו, ושתביא בסופו של דבר להחשת הגאולה, היא באחדות גמורה שיתאחדו ויתלכדו כל עם ישראל תחת כנפי השכינה.

ואז יתקיים 'ה' ילחם לכם ואתם תחרישון'. ולוואי ויעשו המפלגות אגודה אחת לעשות רצונו בלבב שלם. ואז יתגלה משיח צדקנו בקרוב. אמן כן יהי רצון.

מצאת טעות בכתבה? התוכן בכתבה מפר זכויות יוצרים שבבעלותך? נתקלת בפרסומת לא ראויה? דווח/י לנו
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
7 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
בהחלט
רחל לביא | 08-01-2019 11:44
הלוואי שכל יהיה בקרוב ממש.
2
זה לא הרב
התמים | 08-01-2019 13:20
זה לא הרב שעל ההתנתקות אמר : היה לא תהיה ? ובסוף הייתה גם הייתה, לשברון ליבם של חסידיו. אחדות זה טוב מאוד - רק שהרב רוצה אחדות תחת כנפי השכינה. דהיינו, תחת אגנדה שהוא מאמין בה. הוא לא ירצה אחדות, למשל, תחת כנפי האידיאל של שוויון, דימוקרטיה, שלטון החוק וכו.
אתה לא תמים אתה מטומטם
למס' 2 | 09-01-2019 5:15
.
שהרב שמואל אמר להתלכד נגד אויבינו הוא התכוון
יהודה ישראל | 08-01-2019 18:47
הרב לא מאמין באג'נדה הוא מאמין בבורא עולם . אין דמוקרטיה בתורה, יש שילטון של ה' תבדוק אם אתה יהודי אולי אתה גוי , זה יפטור לך הרבה בעיות
3
הרב
איש יהודי | 09-01-2019 9:47
תגובה לתמים מספר 2. טול קורה מבין עיניך . היזהר בכבודו של מרן הרב זצל. מציע לך ללמוד ולקרוא אודותיו. כל כולו אהבת ישראל טהורה וכך כן גם בניו הרב שמואל והרב יוסף. ימים על ימי מלך תוסיף שנותיהם בכל דור ודור.
4
אין כמו אחדות
דוד ואזנה | 09-01-2019 22:35
אשרינו שזכינו בדורנו לרבני אמת כמו הבבא סאלי זצוקל ,מרן הרב מרדכי אליהו זצוקל ובנו ממשיך דרכו רבה של העיר צפת וחבר מועצת הרבנות הראשית הרב שמואל אליהו שליטא כשמואל בדורו מעיר לעיר וממקום למקום מחזק את עם ישראל ואשרי יולדתו היו
רמז בדברי ת"ח צדיק בן צדיק
ידידיה | 04-07-2019 9:58
הרב שמואל אליהו דבריו מדוייקים ופשוטים: ולוואי ויעשו המפלגות אגודה אחת לעשות רצונו בלבב שלם. ואז יתגלה משיח צדקנו בקרוב. אמן כן יהי רצון. לעשות רצון מי? הקבה כמובן, ואז תזורז גאולת ישראל וגאולת העולם בדרך ניסית המכונה בלשון חזל גאולת אחישנה, ללא מלחמה פיסית הרג פציעות וכו. הרמז בדברי הרב שליטא הוא במה שלא אמר...ואם לא נתאחד העם היושב במדינת ישראל לשמוע בקול הקבה? אזי יתקיים בנו חו מה שאמר הרמבן זצוקל וזה עפ רשבי וחבריו בזוהר הקדוש..שישמע-א-ל את צעקתנו מעינויי עם בני שפחת שרה אמנו..שהם יאחדו אותנו יחד מבחוץ לזעוק אל הקבה לשמוע בקולו ובדרכיו להלחם איתנו נגד מעלליהם ורשעותם כי רק זה ישבור אותם ואת כל העולם, שום הסדרי שלום וטריקים פוליטיים.