גירעון? כחלון חושף את המצב האמיתי של המשק

שר האוצר מכחיש את הדיווחים על גרעון ענק בתקציב המדינה, ומבהיר: משרד האוצר עמד ביעד הגירעון לשנת 2018 שיעמוד על 2.9%. כחלון: "כלכלת ישראל במצבה הטוב ביותר מאז ומעולם"

גירעון? כחלון חושף את המצב האמיתי של המשק

שר האוצר משה כחלון מכחיש את הדיווחים על גרעון ענק בתקציב המדינה, ומבהיר: משרד האוצר עמד ביעד הגירעון לשנת 2018 שיעמוד על 2.9%.

בטקס עובד המצטיין של משרד האוצר בירושלים, יצא כחלון נגד המספרים, לפי הם ישראל עומדת על גרעון של 3.6%, ולא 3.5% ואפילו לא 3.4%". כשלדבריו, "יעד הגירעון המקורי של משרד האוצר היה בין 2.9% ל-3.1%, כשההערכות דיברו על כך שהוא עשוי להגיע ל-3.5%".

שר האוצר הסביר, "המשק הישראלי הוא משק חזק, אבל חשוב מזה, החברה הישראלית חזקה יותר היום מלפני ארבע שנים. יש כוחות חזקים מאוד שרוצים לעצור את המהפכה שאנחנו מובילים בכל תחומי החיים. הגיע הזמן שכולם יפנימו: אין סתירה בין מדיניות חברתית שבמרכזה האדם, צרכיו ותקוותיו, לבין כלכלה איתנה וחזקה שמייצרת מכפיל כוח לחוסן הלאומי".

הוא הדגיש כי "כלכלת ישראל במצבה הטוב ביותר מאז ומעולם, נתוני האמת מוכיחים זאת. במשמרת שלנו גם הכלכלה חזקה וגם האזרחים חזקים. נמשיך במהפכה של כלכלת ישראל עבור כלל אזרחי ישראל."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו