אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

בעקבות דבריו: חזן במתקפה חזיתית על רובי ריבלין

חבר הכנסת אורן חזן תקף את נשיא המדינה ראובן ריבלין שגינה את דבריו נגד חברת הכנסת פנינה תמנו שטה וכינה אותה 'עולת מחמד': "רובי, אתה לא קיפוד"

בעקבות דבריו: חזן במתקפה חזיתית על רובי ריבלין
  (צילום: הדס פרוש/ פלאש90)

חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד) תקף בחריפות את נשיא המדינה ראובן ריבלין בעקבות הדברים שהטיח בו מוקדם יותר היום. ריבלין התייחס לדברים שאמר חזן בהם כינה את חברת הכנסת פנינה תמנו- שטה 'עולת מחמד', ואמר כי הוא מתבייש שיש מי שמסוגל להתבטא בצורה כזו.

"פנינה היא חברת כנסת מעולה, זכיתי לשמש יחד איתה בכנסת שתי קדנציות כיו"ר כנסת וכחבר בוועדות", אמר הנשיא. "אבל אני לא נותן מחמאות, אלא בא להתריע על אלימות, על אלימות מילולית, על אלימות התנהגותית, על אלימות מגזרית. לומר על אשת ציבור כל כך מעולה ומצוינת שהיא 'עולת מחמד'. אני פשוט רוצה בשם כולנו להתנצל. שאלו אותי למה אתה מתנצל, הרי בחיים היית מסוגל לומר דבר כזה? אני מתנצל שיש אזרחים במדינת ישראל שיכולים לעולל לעצמנו באמצעותך דבר כזה".

"רובי התפלפ", אמר חזן. "‏אחרי ששכח את הבית ממנו הגיע ואת תנועת הליכוד שממנה צמח- מגיע מופע הצביעות של רובי ריבלין".

חבר הכנסת הוסיף כי "במקום שהנשיא, שכבר מזמן הצטרף למקהלת השמאל המזוייפת, יגנה את המרצה שהשפילה חיילת באוניברסיטה העברית ויתן גב לחיילי צה"ל, הוא בוחר להתעסק בשקרים, הכפשות ופייק ניוז כדי לשנות את תוצאות הבחירות".

חזן פנה לנשיא המדינה ואמר: "רובי, אם אתה חושב שעל הגב שלי אתה תצליח לטשטש את ההתנהלות המקולקלת שלך, ולגרום לציבור לשכוח את תמיכתך בהתבוללות, את הגב שהפנית לאלאור אזריה וללוחמים במדים, את האמירה המסוכנת כאילו בני עמך בחרו בטרור(אני עדיין תוהה לאיזה עם התכוונת) ואת הפגיעה המתמשכת שלך ברה"מ נתניהו ובתנועת הליכוד – אתה טועה ובגדול".

"זקנתך מביישת את נעוריך- לא פלא שישנן יוזמות לצמצם את סמכויותיך. רובי, אתה לא קיפוד".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
8 תגובות - 8 דיונים מיין לפי
1
מה קשור קיפוד?
מודיעי | 03-01-2019 19:25
.
2
חזן המלך
כבוד | 03-01-2019 20:21
הוא, יאיר נתניהו, הצל, ושמעון ריקלין לא מפחדים מהשמאל ומכים בהם ללא רחמים. צריכים עוד כאלה!@@
3
ריבלין
רבב | 04-01-2019 3:57
הסגנון בוטה ולא מתאים להתבטא כך כלפי נשיא ! אבל העובדות של חזן נכונות! בכל הזדמנות שניקרה בדרכו של הנשיא,הוא תמך בשמאל! גם הוא השתתף במשחק הפוליטירק לא ביבי! הממלכתיות ממנו והלאה! מצער מאד שכך ,פועל נשיא מדינת ישראל! ריבלין הוא ההוכחה,שמוסד הנשיאות פשט את הרגל! מיותר ! חבל על עשרות מיליוני שקלים,שמבוזבזים על מוסד הנשיאות!
4
סליחה, אבל זה לא פיגורה לנשיא
יוסף | 04-01-2019 10:21
הבעייה הכי קשה שלי לבלוע את ריבלין זה שהוא בכל תנועה נתפס אצלי לא אמין לא אמיתי. לא הייתי יושב איתו חצי דקה בקפה זה נשיא זה בחייכם...
5
זכות כל אדם בעולם כולו לומר מה ואיך שהוא רוצה
חקי חיון | 04-01-2019 11:53
חקי חיון , הנשיא שהוא עצמו רחוק כמזרח ממערב ומשמיים לארץ להיות בן אדם ראוי וטוב לא יטיף לאורן חזן וגם שום בן אדם זכר או נקבה בעולם כולו לא יאמר לנקבה או לזכר אחרים כלשהם מה לומר ואיך לומר וכל נקבה וזכר בעולם כולו יומרו באופן חופשי ומוחלט בדיוק את מה שהם חושבים ואף אחד לא יעז לעצור בעדם. ישנם בני אדם שלועגים לי ומכנים אותי בשמות גנאי אלכוהוליסט משוגע נרקומן וכו' ואני לא סותם את הפה לאף אחד ולא מכתיב לאף אחד מה לומר ומה לומר לגביי או לומר באופן כללי בכל עניין או נושא כזה או אחר.
6
אורן חזן
תתר | 04-01-2019 13:29
אורן ,יכולת להיות חבר כנסת מצטיין. לצערי ,נכשלת. אם במקום להשמיץ ולהטיל דופי באחרים,היית מדווח לציבור על תרומתך למדינה,לפחות היה לך סיכוי בפריימריס.
7
תודה חזן שהעמדת את הנסיא לא 'הנשיא' על מקומו
עמוס | 04-01-2019 14:09
הרובי הלז כבר נמאס על הציבור. יש מושב זקנים לצווארון הלבן ברעננה
8
טוב מאוד חזן .. שזמישהו יגיד את האמת לנשיא ה
דני | 23-01-2019 20:08
הליצן הזה .. נוכל .. שהיה צריך את קולות חברי המרכז ידע יפה להתחפש לימין .. עכשיו שינה עורו והתברר שהנוכל הוא שמאל ..בושה וחרפה שאילו הם נציגי העם ..