סיעת הבית היהודי תתכנס הערב לדון בהתפתחויות

סיעת הבית היהודי תתכנס הערב ב22:00 לדון בהתפתחויות מנכ"ל הבית היהודי, ניר אורבך, האיש שהיה צמוד לבנט ושקד, הוציא תגובה על פרישת נפתלי בנט ואיילת שקד וייכנס את הסיעה הערב

סיעת הבית היהודי תתכנס הערב לדון בהתפתחויות
  (מתוך פייסבוק)

ניר אורבך, מנכ״ל הבית היהודי, היה צמוד במשך תקופה ארוכה לבנט ושקד, ואף דובר על שריון שלו במפלגה, הערב (מוצ"ש), הוא נותר מאחור. במכתב אותו הוציא לאחר הודעת הפרישה כתב:

"מפלגת הבית היהודי מודה לנפתלי בנט ואיילת שקד על 5 שנים של עשייה גדולה למען עם ישראל. אנו מאמינים שעוד נכונו להם גדולות ונצורות בהובלת מחנה הימין. מפלגת הבית היהודי תיערך הערב ב22:00 להמשך דרכה כשברור לכל שתעמיד רשימה איכותית של אנשי ציבור ראויים ומוכשרים שימשיכו לפעול למען עם ישראל בכנסת ה-21.

בהתאם לחוקת המפלגה מונתה ועדה שמורכבת מיו"ר נשיאות המפלגה, יו"ר ועדת הבחירות, יו"ר הועדה המוניציפלית וחברת בית הדין של התנועה ושתנוהל על ידי כמנכ"ל המפלגה וכיו"ר המזכירות.

הוועדה תבחן את האפשרויות העומדות בפני המפלגה ותביא אותם להכרעת המרכז.

כמו כן, יוקם צוות מיוחד שיאיץ את המו"מ עם חברינו מהאיחוד הלאומי על מנת להגיע להסכמות בהקדם האפשרי מיד לאחר בחירת יושבי הראש בשתי המפלגות.

בני ובנות הציונות הדתית, מחויבים לשמירה ולביסוס הבית הפוליטי ומתכוונים אי"ה לאפשר לכל מי שמרגיש חלק מהמהלך הגדול שלנו בכל תחומי החיים במדינה, לבוא ולהצטרף למסע הזה. בעז"ה נעשה ונצליח".

נפתלי ואיילת שלום ותודה

בתוך כך, קוראים בכירים בבית היהודי: נפתלי ואיילת שלום ותודה. זה הזמן לאחד את השורות בציונות הדתית.

"בעקבות הודעת נפתלי בנט ואילת שקד קראו הערב בפורום ׳תכלס׳ לאחד את השורות בציונות הדתית", נכתב דהודעה לעיתונות שהוציא הפורום: ״אנחנו רוצים להודות לנפתלי בנט ואיילת שקד על פעילותם הציבורית למען הציונות הדתית בפרט ועם ישראל בכלל בשנים האחרונות ומאחלים להם בהצלחה בכל דרך שיבחרו. זה הזמן לאחד את השורות ולבחור מישהו ראוי שינהיג את המחנה הלאומי דתי וישכיל לאחד את כל גווני הציונות הדתית תחת דגל אחד.

מתוך אחדות בע״ה נקבל תמיכה שתביא אותנו אל יום הבחירות עם יותר מ 12 מנדטים״פורום ׳תכלס׳ בבית הינו פורום המאגד בכירים במפלגה, חברי מרכז, חברי מועצות אנשי עסקים ומתפקדים מכל הארץ".

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
הזדמנות להחזיר ולהתחבר לקרובי:תורה,עם ו-א"י.
שמירת הגוש,יעד. | 29-12-2018 21:30
פורסם שחכ שולי מועלם מצטרפת להשלמת ה1/3 לבנט ושקד. חייבים לחבור לכח ששותף לדרך המשולש: תורת ישראל. עם ישראל וארץ ישראל. כח כזה ייחזק את מדינת עם ישראל. שבוע טוב.
2
ההחלטה היחידה שציכים לקבל היא
צביקה | 29-12-2018 22:03
משא ומתן עם עצמה לישראל על בלוק טבכני. עשרות אלפי הקולות שלהם הם אחים - חברים - שכנים - שלנו והאצבעות האלה חסרות בכנסת. זו הזדמנות פז לאחדות אמיתית.
שעוצמה לישראל ירוצו עם בנט
י | 30-12-2018 1:05
ושקד
3
ניר אורבך הוא היד הארוכה של בנט
אלקנה | 30-12-2018 23:12
אל נהיה תמימים. מדובר בתעלול ברור. אני לא מצטרף עד שניר עף החוצה.