שרי הליכוד במתקפה על לפיד: "חוסר מנהיגות, צביעות"

הודעת יש עתיד כי יתנגדו לחוק הגיוס, סימנה פתיחת מתקפה של שרי הליכוד נגד יאיר לפיד: "הוסרה המסכה מעל פניו", הגיב לו לוין. "הוכחה לחוסר מנהיגותו ולצביעותו של לפיד", הוסיף אקוניס

שרי הליכוד במתקפה על לפיד: "חוסר מנהיגות, צביעות"
  (צילום: מרק ישראל סלם/ פלאש 90)

לאחר הודעת יאיר לפיד כי מפלגתו, יש עתיד יתנגדו לחוק הגיוס שבליכוד רוצים לקדם, פתחו שרי הליכוד במתקפה נגדו: "הוסרה המסכה מעל פניו", הגיב לו השר יריב לוין. "הוכחה לחוסר מנהיגותו ולצביעותו של לפיד", הוסיף להאשים השר אופיר אקוניס.

לדברי לוין, הדברים של יו"ר יש עתיד שהביע בעבר תמיכה בחוק הם "מהות לחוד ועסקנות לחוד. לפיד הוכיח שוב שהפוליטיקה הקטנה מובילה אותו, וגיוס החרדים ושילובם בחברה הם רק סיסמת בחירות", טען.

מתנגדים לחוק הגיוס (צילום: סרוגים)

השר אופיר אקוניס הגיב גם הוא להודעת לפיד בנושא חוק הגיוס, ואמר כי "זוהי ההוכחה הנחרצת לחוסר מנהיגותו ולצביעותו של לפיד. במקום לעמוד על עקרונותיו הוא בחר לנהוג כאחרון העסקנים הפוליטיים. מהיום אימרו על לפיד: עסקנותו – אומנתו".

אתם חושבים לדפוק את הליכוד?

השרה גילה גמליאל תקפה: ‏"כנסת רביעית שלי אבל התנהגות פוליטית כ״כ קטנונית ומכוערת כמו של ליברמן ולפיד טרם ראיתי".

הם בעצמם אמרו עשרות פעמים, שיצביעו בעד החוק שהם תמכו בו בקריאה ראשונה, אבל הוסיפה בתמיהה "עכשיו הם נגד? מה נשתנה? כי אתם חושבים לדפוק את הליכוד? אין לכם ערכים? עקרונות? משהו? הכל בחיים זה חשבונות של מזנון הכנסת"?

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
חוק הגיוס
שרה | 24-12-2018 14:54
לפיד זגזגן ולא יציב עדיף שיתפטר
2
לפיד לא היה מנהיג ולא יהיה מנהיג
גבריאל | 24-12-2018 15:21
שדרן בערוץ 2 ובשיאותו הצבאי כתב עיתון במחנה יודע שני דברים;לכתוב ולקשקש. לפיד מעולם לא היה ישר ותמיד התפתל וידע לנצל מצבים כדי להופיע בחזית המצלמה, ולהתראיין מערוץ לערוץ. עוד מנהיג , אבוי לעם שמנהיגו תהיה לפיד כבוי.
3
לפיד יאיר חסר שלד ומנהיגות
חנה גרינברג | 24-12-2018 15:34
כאימא לשני חיילים אני מגלה שאלו פניו האמיתיות של לפיד שמזמן אינו מאיר שום דרך, הוא פתלתל וערמומי ומנהיגות ממנו והלאה. תזכרו את הדברים הכי מתאימים מהיום אימרו על לפיד: עסקנותו - אומנתו.לפיד. במקום לעמוד על עקרונותיו הוא בחר לנהוג כאחרון העסקנים הפוליטיים. הדברים של יור יש עתיד שהביע בעבר תמיכה בחוק הם מהות לחוד ועסקנות לחוד. בסך הכל מועמד שאינו מסוגל אפילו להיות שר. ראינו את גודל כישלונו כשר האוצר.
4
יאיר לפיד צודק
חקי חיון | 24-12-2018 15:53
חקי חיון , יאיר לפיד צודק , יאיר לפיד לא עובד אצל ביבי נתניהו האכזרי המושחת המסואב חסר הרחמים והחמלה שמחזיק את כל מדינת ישראל עבורו עבור אישתו שרה הזוועתית ועבור שני ילדיו ילדי המן הרשע ופרעה בהתגלמותו.
5
שרי ליכוד
רינה | 24-12-2018 18:35
ואיזה מנהיגות אתם מראים המדינה בכול התחומים על הפנים לא ביטחון לא עומדים בהבטחות לנכים נותנים תוספת של 6 שקלים לקשישים. תאונות דרכים כול שעה. שרים בחקירות ראש ממשלה ואשתו בחקירות. שר שישב במעשיהו מכהן כשר פנים.זאת מנהיגות? חחח זה חימום כיסא וצפצפים על כולם. תתעוררו במקום להעביר רק ביקורת