ליברמן ולפיד מאיימים; הליכוד: "פוליטיקה קטנה"

יש עתיד וישראל ביתנו מאיימות להתנגד לחוק הגיוס, ומאשימות את הליכוד בדיל עם החרדים. בליכוד מגיבים: "פוליטיקה קטנה. החוק יובא בלי שום שינוי, מצפים מליברמן ולפיד לתמוך"

ליברמן ולפיד מאיימים; הליכוד: "פוליטיקה קטנה"
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש 90)

בליכוד לחוצים להעביר את חוק הגיוס ומצפים מליברמן ולפיד לתמוך. בהודעה שהוציאו היום (שני) במפלגה, הכחישו "דילים או הסכמים עם אף גורם אחר, בניגוד לספינים שיש עתיד וליברמן מפזרים" ברמיזה למפלגות החרדיות.

"החוק יובא ככתבו וכלשונו בדיוק כפי שתמכו בו ליברמן ולפיד בקריאה ראשונה, בלי שום שינוי", מבהירים במפלגה. "חוק הגיוס הוא עניין לאומי מהמעלה הראשונה ואסור לליברמן ולפיד להפוך אותו לפוליטיקה קטנה".

על ראש הממשלה נתניהו: "מחוייב לחוק שגובש על ידי צה״ל והובא לקריאה ראשונה על ידי ליברמן ובתמיכת לפיד. בניגוד לספינים שהם מפזרים, אין שום דילים או הסכמים עם אף גורם אחר – החוק יובא ככתבו וכלשונו בדיוק כפי שתמכו בו ליברמן ולפיד בקריאה ראשונה, בלי שום שינוי".

"זו שעת מבחן לליברמן ולפיד: האם יעמדו בהתחייבותם לציבור ויתמכו בחוק החשוב הזה, או שיעשו פוליטיקה קטנה על חשבון צה״ל והחברה הישראלית. הבחירה בידיהם".

ישראל ביתנו תתמוך בנוסח המקורי

לאחר מכן יצאה הבהרה מישראל ביתנו, כי המטרה "למנוע כל אפשרות שלאחר הבחירות הליכוד יחד עם החרדים ינסו לשנות את החוק". והדגישו כי ישראל ביתנו תתמוך בכל מקרה בחוק הגיוס במידה ויובא בנוסח המקורי כפי שהובא על ידי ח״כ אביגדור ליברמן.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
פוליטקה קטנה
שרה | 25-12-2018 21:45
ליברמן ולפיד שני דיקטטורים זגזגנים ולא אמינים כוחם בפיהם בלבד