צפו: זה הנשק באמצעותו בוצע הפיגוע בגבעת אסף

לוחמי צה"ל בשיתוף שב"כ איתרו נשק מסוג קלצ’ניקוב ומחסניות שבאמצעותו בוצע פיגוע הירי בצומת גבעת אסף לפני כשלושה ימים. בנוסף, אותר גם נשק שהיה שייך לאחד הלוחמים שנפגעו באירוע

צפו: זה הנשק באמצעותו בוצע הפיגוע בגבעת אסף
  (צילום: דובר צה"ל)

הפיגוע בגבעת אסף.

לפני זמן קצר (ראשון) הותר לפרסום כי לוחמי צה"ל בשיתוף שב"כ איתרו לפני מספר ימים נשק מסוג קלצ’ניקוב ומחסניות שבאמצעותו בוצע פיגוע הירי בצומת גבעת אסף לפני כשלושה ימים. בנוסף, אותר גם נשק שהיה שייך לאחד הלוחמים שנפגעו באירוע.

מצה"ל נמסר כי "כוחות הביטחון ממשיכים בפעולות ללכידת המחבלים המעורבים בפיגועים האחרונים".

כזכור, ביום חמישי האחרון הגיע מחבל ערבי לטרמפיאדה בכניסה ליישוב גבעת אסף, פתח בירי ורצח שני לוחמי צה"ל; יוסף כהן ויובל מור יוסף הי"ד. בפיגוע נפצעו לוחם נוסף, נתנאל פלבר, ותושבת בית אל- שיר סבג.

(צילום: חיים גולדברג)

מוקדם יותר, בראיון ל'כאן', סיפרה ג'ודי, אמו של נתנאל, על הרגע בו הודיעו להם כי בנם נפצע בפיגוע: "בעלי ואני עובדים מהבית וקראנו את הידיעות באינטרנט כשהגיעה הנקישה בדלת. היא לא נשמעה כמו אף נקישה אחרת ששמעתי. אז ראיתי את החיילים". פלבר סיפרה כי "זה היה איום ונורא. לא אשכח את זה. לא ידענו מה לחשוב. זה לא זמן שאפשר לחשוב". פלבר הוסיפה כי תמיד פחדה מהמקום שבו נמצא בנה: "אבל הוא היה כל כך גאה במה שעשה ונינוח עם הכול, כך שפחות פחדתי עליו".

דניאל ועדינה פלבר, אחיו של נתנאל, סיפרו על אהבתו לצבא ולשירות אותו עשה: "הוא אהב לשמור על עם ישראל וקיבל המון תמיכה מהתושבים בבית אל. הם אירחו אותו שם בשבתות ובחנוכה". האחים סיפרו כי הוא תמיד חשב כיצד הוא יכול להגן על אזרחי ישראל. כששאלנו אותו למה הוא לא משאיר את הנשק בבסיס, הוא השיב שהוא "מסתובב עם הנשק בכל מקום כדי שיוכל לשמור על האזרחים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
ללוחם היקר נתנא-ל...
איציק | 16-12-2018 20:20
גם כשנדקרת והופתעת מאחור אבן חבטה בראשך מידיו של מרצח בן בלי יעל נלחמת כארי ,ראינו את הרובה שלך מלא בוץ .רגבי ארץ הקודש ואבניה יגנו עליך כל חייך בעה .אתה גיבור אמיתי .רפואה שלמה והחלמה מהירה.
2
רפואה שלמה !!!!!!!!
Oshrit | 16-12-2018 23:29
שהקבה ישלח לך רפואה שלמה וישמור על כל החיילים שלנו ועל כל עם ישראל.