המחבל שתקף חייל בבית אל – הסגיר את עצמו לשב"כ

הפעילות המבצעית של צה"ל והמודיעין הביאה את המחבל להסגרתו מול כוחות הבטחון. אתמול, הוא תקף את הלוחם נוה רותם ופצע אותו קשה בעמדה בבית אל. הוא הועבר לחקירת השב"כ

המחבל שתקף חייל בבית אל - הסגיר את עצמו לשב"כ
  (צילום: גרשון אלינסון/ פלאש 90)

הותר לפרסום: המחבל שתקף אתמול (שישי) את הלוחם נוה רותם ופצע אותו קשה בעמדה צבאית סמוך ליישוב בית אל – הסגיר עצמו לכוחות הביטחון. הוא הועבר לחקירת השב"כ.

רותם בהכרה ומתקשר, אך מצבו עדיין מוגדר בינוני, נמסר מבית החולים עין כרם. נווה, לוחם חטיבת כפיר בגדוד נצח יהודה, נפצע ביום שישי בהתקלות עם מחבל לאחר מאבק אמיץ.

ממשפחתו נאמר: "ברוך ה', המצב שלו יציב ומשתפר. הוא בהכרה ומדבר עם משפחתו. נוה מבקש למסור לעם ישראל שאנו חזקים מאויבינו שהיה לו נס ושהוא חי. נודה לתפילות ומעשים טובים להחלמתו השלמה והמהירה של נוה מיכאל בן אסנת אסתר עם כל שאר הפצועים".

מפרטי האירוע עולה כי המחבל הצליח לחדור ליישוב ולהגיע לעמדה של צה"ל שם הוא התעמת עם החייל. במהלך העימות ביניהם הכה המחבל את החייל באבן ופצע אותו קשה. המחבל נמלט לאחר האירוע אף הסגיר עצמו כאמור הערב לכוחות הבטחון.

בשב"כ מוסרים כי האירוע החריג של הסגרת המחבל התבצע בעקבות הפעילות המבצעית, הרציפה והממוקדת של צה"ל ושב"כ במהלך סוף השבוע".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
7 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
עכשיו הוא יקבל בכלא מכל הפינוקים
ליאת דוידוביץ | 15-12-2018 20:27
ומשפחתו תזכה בהמון כסף... מעולה.
2
פיגוע
תמרי | 15-12-2018 22:30
תודה לאל שהוא חי !!! החלמה במהירה רפואת הנפש והגוף אמן . כל מחבל ומשפחתו לסלק לעזה , רק זו תהיה הרתעה אמיתית לא הריסת בתים , ולא שום דבר מרתיע את הרוצחים השפלים האלו חבל שהממשלה לא הולכת על הצעד הזה . אחרת זה לא יפסק,, חלילה יהיה יותר גרוע , כי אחד מחקה את השני ומושפע מהמחבל השני , והם פשוט מתאבדים . ממשלה תתעוררו כמה שיותר מהר !!! חבל על כל דם יהודי שנישפך ומשפחות שנהרסות .
כל מילה בסלע - וכל
אוראור | 16-12-2018 10:07
מילה נוספת - לגמרי מיותרת!
3
סוף כל סוף מדיניות החדשה של חיסול מחבלים.
רלי | 16-12-2018 1:22
ולכן המחבל הסגיר עצמו,שכן ידע כי גם תורו יגיע ויחוסל כמו המחבל מברקן..
4
ידיעות וחדשות
ראובן | 16-12-2018 6:34
נא ונא לא לשלוח לי ידיעות וחדשות תודה
5
המחבלים עושים מאיתנו צחוק
מתסוכלת | 16-12-2018 9:07
ידע שהוא עומד להרצח בכל רגע והעדיף להסגיר את עצמו ולקבל מיטה חמה ואוכל טרי.
6
מוות למחבלים רוצחי יהודים!
אוראור | 16-12-2018 18:16
מוות למחבלים רוצחי יהודים!