בנט: לגרש משפחות מחבלים "טרור הפך לביזנס"

הצעת החוק של מוטי יוגב תובא לועידת שרים לחקיקה ללא דיחוי. שר החינוך בנט: "משפטיזציה משתקת את מערכת הביטחון מלפעול. פיגועי טרור הפכו לביזנס משתלם"

בנט:  לגרש משפחות מחבלים "טרור הפך לביזנס"
  בנט. צילום: David Cohen/Flash90

טרור בבנימין. שר החינוך ויו"ר הבית היהודי נפתלי בנט בהצהרה חריפה היום (חמישי) בעקבות גל פיגועי הרצח, החליט שר החינוך להביא את חוק גירוש משפחות המחבלים כבר ביום ראשון הקרוב לוועדת השרים לחקיקה.

בעקבות אירועי הימים האחרונים ומקרי הטרור החליט בנט כי הצעת החוק של מוטי יוגב לגירוש משפחות המחבלים תעלה ללא דיחוי נוסף.

לפי הצעת החוק, אלוף פיקוד מרכז יוכל לגרש משפחת מחבל שפגע או ניסה לפגוע תוך שבוע ממועד הפיגוע, לאזור אחר ביהודה ושומרון ממקום מגוריהם במטרה להביא להגברת ההרתעה.

לפי דברי בנט: ״המחבלים הפסיקו לפחד. אם גורמי המשפט כובלים את ידיו של ראש הממשלה מלהשיב את ההרתעה – נעשה זאת בעצמנו״

זירת הפיגוע בגבעת אסף. צילום: הדס פרוש פלאש 90

"פיגועי הטרור הפכו לביזנס משתלם"

״גל פיגועי הרצח מתחולל כי המחבלים הפסיקו לפחד מאיתנו. יהודים נרצחים כי השתתפות בפיגועי טרור הפכה לביזנס משתלם, והמשפטיזציה משתקת את מערכת הביטחון מלפעול: לא הרסו למעלה מ-105 בתי מחבלים, לא עוצרים משכורות רוצחים ולא מגרשים מחבלים. עמיעד ישראל ז״ל ושני חיילים גיבורים נרצחו באכזריות על ידי השפלים שבאדם".

"לכן, החלטתי להביא את החוק לגירוש משפחות מחבלים להצבעה ביום ראשון הקרוב, למרות התנגדותם הנמרצת של המשפטנים הסובבים את נתניהו. אם לא נפעל מיד, נראה התגברות של גל הטרור״.

חבר ועדת החוץ והביטחון של הכנסת, ח״כ מוטי יוגב: ״על רקע התגברות פיגועי הטרור ביהודה ושומרון, אני קורא לראש הממשלה ושר הביטחון להסיר את החסמים מעל החוק לגירוש משפחות מחבלים רוצחים ולהוסיף עוד כלים לארגז הכלים להרתעה. חוק זה חיוני לעצירת הטרור, למניעת פיגועים ולהצלת חיים״.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
דיבורים כמו חול - ואין מה לאכול!
אוראור | 14-12-2018 10:22
והמבין יבין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!