המומחים קבעו: זו קרן הפנסיה המשתלמת של השנה

נבחרי השנה של עדיף ועיתונאי הביטוח והפיננסים הוכרזו בערב הגאלה שפתח את אירועי ועידת עדיף ה-18. במהלך האירוע קרן הפנסיה של מנורה מבטחים נבחרה בפעם השמינית ברציפות כקרן הפנסיה של השנה

המומחים קבעו: זו קרן הפנסיה המשתלמת ביותר
  (צילום: שאטרסטוק)

נבחרי השנה של עדיף ועיתונאי הביטוח והפיננסים הוכרזו בטקס נבחרי השנה 2018, שנערך במסגרת ערב הגאלה החגיגי של ועידת עדיף ה-18 בהשתתפות בכירי הענף. בתואר קרן הפנסיה של השנה נבחרה קרן הפנסיה של חברת מנורה מבטחים בפעם השמינית ברציפות.

הבחירה בזוכים נעשתה על-ידי צירוף נקודות שניתנו על-ידי אנשי מקצוע, עיתונאי ענף הביטוח וכ-2,400 הצעות שהגיעו מהציבור. כאמור, זו השנה השמינית ברציפות שבה קרן הפנסיה של מנורה מבטחים זוכה בתואר.

יעל גרינולד. משנה למנכל החברה (צילום: יח"צ)

השנה המשיכה החברה להוביל את הענף ואף הגדילה את הפער מהמתחרות בהיקף הנכסים המנוהל. משנה למנכ"ל ומנהלת אגף מכירות ושיווק במנורה מבטחים, הגב' יעל גרינולד, מסרה בתגובה לזכייה כי "מנורה מבטחים מוכיחה שנה אחר שנה שהיא קרן הפנסיה המובילה והטובה בישראל. אנחנו נמשיך לתת מענה מקצועי למעל מיליון לקוחותינו ולמעסיקים שעובדים אתנו. מנורה מבטחים פנסיה וגמל היא חלק מקבוצת מנורה מבטחים קבוצת מתמחה בניהול עסקי ביטוח ופנסיה".

הקבוצה מנהלת נכסים בהיקף של כ-188 מיליארד שקל נכון לסוף הרבעון השלישי.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו