תקלה משונה: מדוע גולשים רבים נותקו מהפייסבוק?

משתמשים בפייסבוק נדהמו לגלות כי הם נותקו מחשבונם בעקבות תקלה- ולא מסוגלים להתחבר בחזרה. בשלב הזה לא ידוע מה מקור התקלה, אך בפייסבוק התחייבו: "פועלים לתקן את הבעיה בהקדם האפשרי"

תקלה משונה: מדוע גולשים רבים נותקו מהפייסבוק?
  (צילום: שאטרסטוק)

תקלה מוזרה: משתמשים רבים בפייסבוק מדווחים בשעות האחרונות כי הם נותקו מחשבונותיהם ברשת החברתית בעקבות תקלה, ולא מסוגלים להתחבר אליה מחדש בגלל "שגיאה בלתי מזוהה". התקלה נחוותה על ידי משתמשים מכל רחבי העולם- כולל בישראל.

בשלב הזה לא ברור מה מקור התקלה, אך מפייסבוק נמסר בתגובה כי "ייתכן ובשעות האחרונות נתקלים משתמשים בבעיות עם פייסבוק. אנו מודעים לבעיה, ואנו פועלים כדי לפתור אותה בהקדם האפשרי".

לפני כשלושה שבועות התרחשה תקלה נוספת בשרתי הרשת החברתית, במסגרתה מאות אלפי ישראלים החברים בה לא יכלו לכתוב ססטוסטים, לשתף תמונות או לדון בקבוצות במשך כשעה. מספר משתמשים חוו תקלה דומה גם באינסטגרם, הנמצאת בבעלות פייסבוק ואף חולקת מספר שרתים עם האתר. התקלה תוקנה לאחר כשעה.

בחודש יוני האחרון אלפי משתמשים ברחבי העולם דיווחו על תקלה בוואטסאפ- אשר גם שייכת לפייסבוק- שלא אפשרה להם לשלוח הודעות. מספר שעות לאחר שהתחילו להגיע הדיווחים, תוקנה התקלה והאפליקציה הפופולרית להעברת הודעות ומסרים חזרה לפעול כרגיל.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו