נשים נגד אלימות חסמו את צומת עזריאלי והכניסה לי-ם

מחאת "אני אישה אני שובתת" בעקבות האלימות כלפי נשים, מתקיימת היום. בשעה 10:00 פרצו עשרות נשים וחסמו את צומת עזריאלי בתל אביב, במקביל נחסמה הכניסה לירושלים.

נשים נגד אלימות חסמו את צומת עזריאלי והכניסה לי-ם
  (צילום: מרים אלסטר/פלאש90)

מחאת הנשים נגד האלימות כלפי נשים מתקיימת היום במספר מוקדים ברחבי הארץ.

בתל אביב התגודדו כמה עשרות נשים בקרית הממשלה ת"א – בפינת הרחובות בגין וקפלן (ליד מגדלי עזריאלי). בשעה 10:00 ירדו הנשים לכביש וחסמו אותו ל-24 דקות כמספר הנשים שנרצחו השנה בידי גברים.

(צילום: מרים אלסטר/פלאש90)

מהמשטרה נמסר כי הרחובות שנחסמו לתנועה או שיש בהם עומס כבד הם: קפלן מרחוב אבן גבירול עד דרך מנחם בגין, דרך מנחם בגין לצפון ולדרום (התנועה מופנת לשיקוע. גבעת התחמושת מרחוב יגאל אלון עד דרך מנחם בגין (צומת עזריאלי) וכמו כן, נחסמו העליות למחלף השלום בנתיבי איילון מצפון ומדרום.

בירושלים חסמו כמה עשרות באופו חלקי את ציר הכניסה לירושלים סמוך לגשר המיתרים. הן נשכבו על הכביש כשהן מכוסות בחומר דמוי דם במחאה על רצח הנשים. שוטרים נמצאים במקום, אך לא פינו אותן.

מהמשטרה נמסר: "במקום ישנם עומסי תנועה ומומלץ לנהגים לבחור בדרכים אחרות."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
פסיכיות
שי | 04-12-2018 15:35
או קיי, נרצחו בסהכ 24 נשים (עם כל הכבוד, בכבישים נהרגים 300-400 איש מדי שנה). רובן ערביות או מסתננות, מה שלא מפריע למטוררלות היהודיות לומר אשמנו, או ליתר דיוק, ביבי אשם.
2
אין רצח נשים. זה ערביות. יש גברים שמתאבדים בגלל נשים
י | 04-12-2018 17:19
ההפגנות הן עוד פרובוקציה של הקרן.
3
אני מודה לנשים שמפגינות נגד אלימות נשים
יפה יוסף | 04-12-2018 18:18
אני סבלתי מזה וגם היום.מקווה שבזכותן המשטרה תעזור לי לצאת מהבעיה הפרטית שלי.הרב יחזקאל פרנקל מאיים על אמנון מידן אם הוא יתחתן עם יפה יוסף .ואמנון פוחד מיחזקאל פחד גדול שיסגר לו הפרנסה.גם לי יחזקאל ניסה לאיים אבל עלי אי אפשר לעבוד כי אני לא עובדת בני אדם חיים או מתים אלא את הקבה לבדו.אמנון לא בדר
ישועה ונחמה
חיים וייס | 06-12-2018 16:18
יפה יוסף, את הפתרון לבעייתך לא תמצאי אצל הרבנים וגם לא אצל הקבה. הפתרון הוא באימוץ הערכים הליברליים הרואים בכל בני האדם שווים ללא הבדל דת מין וגזע. גישה זו הפוכה לחלוטין לגישה הדתית. בהצלחה
4
הם לא חרדים אז מותר להפריע לכולם
מישהו | 05-12-2018 14:06
אם זאת היתה הפגנה חרדית כולם היו מקללים ואומרים שהם לא צריכים לחסום כבישים. אבל לפמיניסטיות מותר הכל