אתר הבית של המגזר הדתי
דואר אדום
זמני היום

רה"מ: "להמלצות המשטרה אין שום תוקף חוקי"

ראש הממשלה התייחס להמלצות המשטרה להעמידו לדין בעבירות שוחד בתיק 4000 ודחה את הטענות כי הייתה לו מערכת יחסים שוחדית עם אלוביץ': "בתקופתי כשר תקשורת הוא הפסיד הון עתק"

רה"מ: "להמלצות המשטרה אין שום תוקף חוקי"
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הגיב הערב (ראשון) להמלצות המשטרה להעמידו לדין בעבירת שוחד בתיק 4000.

בפתח דבריו בהדלקת נרות חגיגית של מפלגת הליכוד, אמר נתניהו: "האור תמיד מנצח את החושך. חנוכה זה אומנם חג של ניסים. איך ידעו לתזמן את פרסום ההמלצות ההזויות האלו נגד שרה ונגדי בדיוק ביום האחרון של המפכ"ל? נס חנוכה אמיתי. מתנה יפה נתנו לנו לחג. מסע הציד נגדנו נמשך. לא הופתעתי מההמלצות ולא הופתעתי שהן פורסמו דווקא היום. כבר לפני למעלה משנה קבעו והכריעו שאלו יהיו ההמלצות והעובדה שההמלצות פורסמו דווקא היום מוכיחה את מה שאני אומר כל הזמן- זה משחק מכור מראש. אני לא מפחד, תודה רבה על החיזוק אבל אני חזק. מאד חזק".

(צילום: סרוגים)

נתניהו התייחס לאמירת אלשיך כי הוא שלח חוקרים פרטיים לחוקריו: "משהו לא בסדר, אי אפשר לצפות לתוצאה אחרת. שראשי המערכת טענו בעזות מצח שאני שלחתי חוקרים פרטיים נגד חוקרי המשטרה. ושרעייתי שרה שלחה את צ' להתלונן נגד הקצינה החוקרת בפרשת ניצב רוטמן".

"זה הזמן להגיד את האמת. אתם זוכרים איך הטענות המטורללות הללו כאילו פעלנו נגד החוקים פורסמו בקול רעש גדול בשעות השיא של הטלוויזיה- שמתם לב איך הם התפוגגו בקול דממה דקה ומוחלטת? מילה לא דיברו על ההאשמות האלא מצד בכירי המערכת נגדי ונגד שרה, טענות איומות שהופרכו כאבק. אף אחד לא נתן על זה את הדין ובכירי המשטרה המשיכו לנהל את החקירות נגדנו למרות שהם היו בניגוד עניינים מובהק. איך אפשר לנהל חקירה נקייה ככה?"

רה"מ ורעייתו שרה מדליקים נרות עם הרב מאיר לאו (צילום: סרוגים)

על יאיר לפיד אמר נתניהו: "הוא נפגש בחשאי עשרות פעמים עם נוני מוזס ושכולם פעלו להעביר את החוק שסוגר את ישראל היום. אם הוא היה עובר בכנסת היה מכניס הון עתק לכיס של נוני מוזס. בתמורה הם קיבלו סיקור אוהד ומלטף בידיעות אחרונות. בהם לא נוגעים אותי שקברתי את החוק, אותי חוקרים?".

על סערת המפכ"ל אמר ראש הממשלה: "אינני יודע מי יהיה המפכ"ל הבא, אבל אני יודע שתהיה לו עבודת שיקום גדולה מאוד. האמון של הציבור במשטרה הוא לא בשיא של כל הזמנים ותפסיקו להתחסד- מפרסמים המלצות שנקבעו מראש והדלפות מגמתיות, בכירים שהיטו חוקרים. ההמלצה לא מפתיע והעיתוי לא מפתיע. להמלצות המשטרה אין שום תוקף חוקי. והמלצות נדחו אין ספור פעמים על ידי הגורמים המוסמכים".

נתניהו התייחס לטענות כי היטיב עם אלוביץ' ואמר: "לא רק שאלוביץ' לא קיבל ממני כלום, בתקופתי כשר תקשורת בזק והוא הפסידו הון עתק. כשר תקשורת הנהגנו את רפורמת השוק הסיטונאי שהורידה את מחירי האינטרנט ומוטטה את מניית בזק. רפורמה שפגעה קשות באלוביץ. כלומר בזק לא קיבלה דבר היא רק הפסידה. אז תשאלו, מה אני קיבלתי? אז אגיד לכם – קיבלתי סיקור איום ונורא בוואלה. תודה רבה. וואלה הוא אתר שמאלני שנותן לי סיקור שלילי במשך שנים ובייחוד ערב הבחירות האחרונות".

אם בכתבה נמצאה טעות או פרסומת לא ראויה. דווחו לנו >
תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
12 תגובות - 10 דיונים מיין לפי
1
מחכים לאליהו הנביא
מחכים לאליהו הנביא | 02-12-2018 20:38
שיקח את כל אוייבי השם לנחל קישון.
מי הוא אויב השם ?
התמים | 02-12-2018 21:02
המחכה לאליהו הנביא : האם ביבי הוא השם ? עד לכאן הגעת ? מי שחוקר את ביבי או , רחמנא ליצלן, לא כל כך אוהב את ביבי הוא אויב השם? כמה ניתן להיות עיוור וחירש.... כמה ניתן להיות שטוף מוח וחסר עמוד שידרה ? כמה ניתן להיות מחוסר יכולת חשיבה עצמאית וביקורתית ? אויב השם ????
2
אחיזת עיניים
התמים | 02-12-2018 20:40
אחיזת עיניים ורטוריקה ריקה של ראש הממשלה. בגלל אינטרס אישי מערער ראש הממשלה את האימון במשטרה, ביועמש ובמערכת המשפט. איזה מניע יש לאלשייך למנדלבליט ולכל משטרת ישראל להפליל את ביבי ???? הרי אלשייך ומנדלבליט מונו על ידי שרה וביבי. שניהם אנשי ימין למהדרין ולא סמולנים. למה שירצו להפליל את ביבי ??? הדבר ההזוי הוא שציבור נרחב בולע כל דבר שטות של ביבי ומשוכנע שהמשטרה היא אויב המדינה. שוכחים שזו לא משטרת פלסטין אלא משטרת ישראל . עלינו לגבות את המשטרה ולא לתקוף אותה. זכותו של ביבי להילחם על חפותו - אבל לא על ידי השמצת המשטרה, אלא על ידי הבאת הוכחות לחפותו.
רק ביבי
יוסי | 02-12-2018 21:52
אפילו גנב ומה שלו אין לו תחליף נקודה מי יחליף אותו כל המוקיונים בשמאל עוכרי ישראל בקיצור רק ביבי
3
ביבי אין כמוך בעולם
מוטי | 02-12-2018 20:40
אזרח שגאה בראש הממשלה שלו מאז ומעולם...
4
אשרכם שאתם יודעים שביבי צדיק יסוד עולם.
אלוהי האמת | 02-12-2018 20:47
אשרכם שלדעתכם ביבי חסיד עולם צדיק שאין שני לו. אלא שברשומות אצלי שנערכו עי מלאכי שרת. כתוב לגרום לו להיות קורבן. להרגיש ככזה ולפעול כך. והרי לכם עכשיו הביטו וראו איך הוא מבטיח ולא מקיים דורש מאחרים ולא כולל את עצמו. ובכלל ראיתי שעניינו בתאר ולא בעשיה הנידרשת. לפיכך מעסתי בכם ומשלח לכם קצת מטוב ליבי הבלתי נגמר. והמעיט בבלבלה בכל מעשיכם. ואני חושב למצוא את הורדוס בעט הזו. גוי מוחלט שישב וימלוך עלכם כמה עשרות שנים שתהנו מנחת זרועי דרכו.
5
הציבור איבד את האמון עם ראשי המשטרה ומערכת המ
ליאת דוידוביץ | 02-12-2018 20:49
הציבור מאמין במשטרה, אך לא בראשיה.
6
לא רק הוא. המישטרה רודפת אנשי אמת
א. חילו | 02-12-2018 21:08
רדפו את אולמרט אופק בוכריס, גל הירש, עזרא שיינברג מוטי אלון אריה דרעי , אברהם הירשזון ועוד רבים וטובים.
7
בעזרת הד' שהצדק יצא לאור בחג האורים.
יפה יוסף | 02-12-2018 23:06
אני מקווה שהמשטרה מטפלת ביחזקל פרנקל שמטריד אותי ומפחיד את אמנון מידן עד שאמנון עושה בכפיה את כל רצונו המעוות של יחזקל פרנקל.יחזקל רוצה לחתן את אמנון עם אשה שהוא לא בחר כשאמנון ואני אוהבים זה את זה מאוד .רוצים להתחתן ויחזקל מונע את זה כבר שנים .ועוד שיחזקל שולח אלי את הגרוש של האשה הנל עם ילדיו להטריד אותי לשאת אותי לאשה כרצון יחזקל המעוות.למשטרה ולבית המשפט ולבית הסוהר.זה הדפוס שיחזקל משתמש נגד כל אחד כדי לשלוט על כל הנמצאים לידו.
8
חקירת
יצחק | 03-12-2018 0:20
חקירת נתניהו היא קשקוש גדול רק ביבי יכול לנהיג את העם
9
אלשייך - למשרד לבטחון פנים
קובי | 03-12-2018 1:41
אלשייך הוא היחיד שמתאים להיות השר לבטחון פנים. יוצא שבכ ויוצא משטרה. יש שם כעת בתפקיד דחליל. טוב יעשה בנט אם יודיע על דרישה למינויו של אלשייך כמינוי מקצועי מטעם הבית היהודי
10
הבית היהודי שכחו מה זה להיות יהודים
ישעיהו | 03-12-2018 8:34
שמעתם על מוסר הנביאים? אולי על תוכחה כנגד שחיתות שלטונית? לפני 10 שנים מפלגות הקואליציה (קדימה והעבודה) לא התחשבו בהשלכות בסיכון להמשך שלטונן והודיעו חד משמעית שראש הממשלה אולמרט חייב לפרוש עקב האישום נגדו. וחברי הכנסת והשרים של הבית היהודי, למה לא נשמע קולם עכשיו? ורבני הבית היהודי? אולי אנשי רוח ומשפטנים בציונות הדתית? אין אפילו צדיק אחד בסדום?