בליכוד מגבים את נתניהו ותוקפים את אלשייך

"כמה לא מפתיע שאקורד הסיום של המפכ"ל היוצא הן המלצות נגד ראש הממשלה ובני משפחתו", אמרה רגב. גמליאל: "אני מכירה את רוה״מ 20 שנה. הוא לא מושחת ותמיד פועל משיקולים עניינים"

בליכוד מגבים את נתניהו ותוקפים את אלשייך
  (Photo by Yonatan Sindel/Flash90)

בקרב שרי הליכוד, גילה גמליאל, מירי רגב וישראל כ"ץ מיהרו הבוקר לגבות את נתניהו לאחר פרסום המלצות המשטרה בתיק 4000, בהם חשוד נתניהו בשוחד בפרשת וואלה בזק.

בישיבת שרי הליכוד היום (ראשון), השר ישראל כץ אמר על דעת השרים כי הוא מחזק את ראש הממשלה. רה״מ נתניהו השיב: ״תודה רבה לכם, אבל אתם כנראה לוקחים את זה יותר ברצינות ממני״

השרה מירי רגב הגיבה: "כמה לא מפתיע שאקורד הסיום של המפכ"ל היוצא הן המלצות נגד ראש הממשלה ובני משפחתו. המפכ"ל אלשייך ממשיך לעשות הכל כדי שטריקת הדלת ביציאתו מהתפקיד תהיה חזקה ככל שניתן. לאחר שניסה לחבל במינויים של מי מהמומלצים לתפקיד המפכ"ל, הוא ממשיך לחפש את הכותרות", אמרה השרה רגב."ביום כניסתו לתפקיד הבטיח אלשייך שמשטרת ישראל תחדל מפרסום המלצות בעניין חקירות. גם ביום יציאתו הוא מוכיח שאין לו מילה – לא רק שהוא לא עמד בהבטחתו, הוא עושה בדיוק הפוך".

לעניין ההמלצות אמרה השרה רגב: "אני סומכת על ראש הממשלה ורעייתו. הם אנשים ישרים והגונים ששמים לנגד עיניהם את טובת מדינת ישראל ואזרחיה. הגיע הזמן לחדול מתלות את נבחרי הציבור בכיכר העיר. ראש הממשלה, המשך בכוחך זה והצלח".

גם השרה גילה גמליאל הוציאה תגובה לפיה: "המשטרה שוברת פה שיאים בהמלצתה להעמיד לדין על החלטה שקיבל בהמלצת הדרג המקצועי. בטוחה שהיועמ"ש מנדלבליט לא יקבל את זה" השרה לשוויון חברתי הגיבה לפני שעה קלה (ראשון) על המלצת המשטרה להעמיד לדין את רה"מ נתניהו באשמת שוחד בפרשת 4000 ואמרה כי:"אני מכירה את רוה״מ 20 שנה. הוא לא מושחת ותמיד פועל משיקולים עניינים כשטובת המדינה היא הדבר היחיד שמנחה אותו. המשטרה שוברת פה שיאים בהמלצתה להעמיד לדין על החלטה שקיבל בהמלצת הדרג המקצועי. בטוחה שהיועמ"ש לא יקבל את זה. הציבור חכם ומבין את זה ובבחירות הקרובות נראה ליכוד חזק מאי פעם".

נתניהו עצמו הגיב לדברים ואמר כי המלצות אלה נקבעו והודלפו עוד לפני שבכלל החלו החקירות והוסיף, "אני בטוח שגם במקרה זה הגורמים המוסמכים, לאחר שיבחנו את הדברים, יגיעו לאותה מסקנה – שלא היה כלום כי אין כלום"

ואילו במחנה הציוני ובמרצ דרשו שנתניהו יתפטר

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
5 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
המקובלים: נתניהו ינצח את כולם. ואלשיך יהא חרש
עם ישראל חי | 02-12-2018 12:23
כי יעשו לאלשיך פולסא דנורא
2
בנימין נתניהו
שלמה וינר | 02-12-2018 12:38
נשיא אלוקים אתה בתוכנו בנימין נתניהו . אני מאמין בך ואמשיך להצביע לך , בעזה, בבחירות הבאות.
פשוט הזוי
התמים | 02-12-2018 15:12
לא להאמין שאנשי הליכוד תוקפים את המשטרה והמפכל בראש. אתם באמת מאמינים שהמשטרה מחפשת לפגוע בראש הממשלה על לא עוול בכפו ? מה קורה לנו ? יש לאחל לראש הממשלה לצאת זכאי, נקי וזך. אבל ברור לחלוטין שהחקירה התנהלה כחקירה מקצועית. העובדות הן עובדות. ניתן להתווכח על הפרשנות , אבל לא ייתכן להטיח באלשייך שהוא פועל ממניע נסתר. מה גם שמדובר במערכת שלימה ובעשרות שוטרים - כולם רמאים ומוטים נגד ראש הממשלה ? מדוע שיחפשו אותו לשוא ? מה לאלשייך נגד ביבי ? למה ? וגם מנדלבליט- שמגבה את החוקרים - קשר קשר נגד ביבי ? נפלתם על הראש ! הגיע הזמן שנתעשת ונבין שפקידי ציבור, כמו אלשייך, פועלים באופן מקצועי ולא על פי נטיות פוליטיות. פוליטיקאים קטנים , תפסיקו למדוד כל דבר על פי האינטרס הפוליטי הצר שלכם. המדינה בדרך לאבדון ואתם שומרים רק על הישבן שלכם.
בבחירות בעזה עתה מוזמן להצביע לו
בהצלחה | 02-12-2018 13:43
בישראל יש לקוות שיבחר מישהו קצת פחות מושחת.
3
כלום
אני | 03-12-2018 7:50
כלום ועוד כלום כפול כלום לחלק לכלום = כלום, עם שארית אלשייך זניחה.