אנטישמיות בברוקלין: חרדי הותקף בדרך לבית הכנסת

שני מתקפות אנטישמיות אירעו ברובע ברוקלין שבניו יורק. בשכונת קראון הייטס שני אלמונים תקפו אדם חרדי שהיה בדרכו לתפילה בבית הכנסת והובילו לפציעתו, ובשכונת וויליאמסבורג אדם נוסף הותקף בנסיבות דומות

אנטישמיות בברוקלין: חרדי הותקף בדרך לבית הכנסת
  המתקפה האנטישמית בברוקלין (צילום מסך)

אנטישמיות בברוקלין: שני אירועים אנטישמיים התרחשו הלילה (ראשון) ברובע ברוקלין שבניו יורק, לאחר שאלמונים תקפו תושבים חרדיים של השכונות והובילו לפציעתם.

האירוע הראשון התרחש בשכונת קראון הייטס, כאשר שני אנשים תקפו אדם חרדי שהיה בדרכו לתפילה בבית הכנסת בעיר. על פי הדיווח ברשת NBC News, התוקפים הכו את החרדי בפניו, כשהאדם המותקף נאבק חזרה ותפס את משקפיו של אחד התוקפים. לאחר מכן השניים נמלטו מהזירה.

החרדי שהותקף ביקש מהסובבים לחייג למשטרה, אך רובם סירבו ועזבו את המקום. רק לאחר 20 דקות אדם יהודי חייג למשטרה ולארגון הצלה המקומי, שהגיעו והעניקו לו טיפול רפואי. מבחינה רפואית נקבע כי הוא נפצע קלות באזניו. המשקפיים של התוקף הועברו למשטרה המקומית, שפתחה בחקירת המקרה.

במקביל, אירוע נוסף התרחש בשכונת וויליאמסבורג בברוקלין. האירוע התרחש בשעה 18:40 בערב (לפי שעון מקומי) בשדרות "ת'רופ" שבמרכז העיר, כאשר אדם רץ לעבר אדם חרדי, ומיד הכה אותו בפניו- ונמלט בריצה מהמקום. בשלב הזה התוקף לא נמצא. המשטרה הודיע כי נסיבות האירוע נחקרות, אך המקרה הנוכחי אינו נחקר כפשע שנאה- זאת בניגוד למתקפה בקראון הייטס.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו