"לא תקום ולא תהיה מדינה פלסטינית"

יו"ר הבית היהודי התייחס לאפשרות ללחץ של טראמפ להסכם שלום: "אם נתניהו יקים מדינה פלסטינית נפיל את הממשלה", על הבחירות הקרובות: מעריך שתוך חודש-חודשיים

בנט: אנחנו מושכים ימינה, כחלון וליברמן שמאלה
  צילום: סרוגים

שר החינוך ויו"ר התייחס הערב (חמישי) בוועידת האינטרס הלאומי של תנועת ישראל שלי לאפשרות למו"מ מול הפלסטינים: "אנחנו נצא מהממשלה"

לשאלת המראיינת בכנס, העיתונאית אורלי גולדנקלג, אם יום אחד מתחולל מו"מ שלום ויש "חיבור גדול מעיתון הארץ", משיב יו"ר הבית היהודי כי מה שימנע מדינה פלסטינית זה בית יהודי חזק, וכי ישנה אפשרות רצינית לכך שטראמפ ידרוש מישראל לאחר התמיכה שלו.

על מחוייבתו של נתניהו להתיישבות, הוסיף בנט כי ראש הממשלה הצביע בשלוש קריאות בעד ההתנתקות ואמר שזה הדבר הנכון: "אסור לשכוח את העובדות".

השר התייחס לסיפוח שטחי C כפתרון ואמר כי לדעתו צריך להתחיל להחיל ריבונות במקום קל, כמו פרוזדור ירושלים – ים המלח. להערכתו, נתניהו לא מעוניין להחיל את החוק בשטחי C: "אנחנו לא באותו מקום בעמדה הזו".

לפי דברי בנט זה עניין של חודש-חודשיים עד שנהיה במערכת בחירות וכי נתניהו שגה שלא נתן לו את תיק הביטחון אבל מרגע שקיבל את ההחלטה הוא ומפלגת הבית היהודי תומכים בנתניהו: יתמכו בחוק גדעון סער כדי לשמור על הקואליציה, הגם שחוק היועמשי"ם וחוק נאמנות בתרבות חשובים יותר.

אולם, מבהיר השר כי אמנם הבית היהודי מושך את נתניהו ימינה, אבל כחלון וליברמן מושכים שמאלה ולכן ישנם נושאים שאינם בשליטת הבית היהודי.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
אם נתניהו יקים מדינה לא הצטרכו אתכם
בהחלט | 29-11-2018 19:09
יהיה לו בקלות רוב של מעל 75
2
יהודי לא מענה יהודי!
לא מאמין לבנט! | 29-11-2018 21:22
סדיסט! תתנצל על הגיבוי לשבכ בעינויים ואז נתחיל לחשוב אם אתה 'ימין'