אופס: המחשב החדש של אפל נשבר במבחן עמידות

מחשבי הטאבלט החדשים של אפל הושקו לפני כחודש, ובאפל התגאו כי מדובר במכשיר האייפד הקל ביותר בהיסטוריה. אך כעת מתברר שיש לזה מחיר: במהלך מבחן עמידות בוחן הטכנולוגיה זאק נלסון שבר בטעות את המחשב החדש

אופס: המחשב החדש של אפל נשבר במבחן עמידות
  מכשיר האייפד החדש נשבר בקלות (צילום: שאטרסטוק)

קניתם מכשיר אייפד חדש? כדאי שתשמרו עליו טוב: הדור החדש של מחשבי הטאבלט של אפל הושקו לפני כחודש, כשבחברה התגאו כי מדובר במכשיר האייפד הקל ביותר שהם אי פעם ייצרו. אך כעת מסתבר שיש לכך מחיר קשה, לאחר שבוחן הטכנולוגיה המפורסם זאק נלסון הצליח לשבור את מכשירו החדש במהלך מבחן עמידות.

מדובר בנוהל קבוע של נלסון, אשר מעלה ליוטיוב סרטונים שבו הוא בוחן האם מכשירי הסלולר החדשים שלו ניתנים לכיפוף או להרס. במהלך הסרטון נטען כי המכשיר "לא יציב בכלל, הוא מתקפל כמו נייר. זה מרגיש כמו תפוחי אדמה עטופים בנייר כסף". לטענתו, העובדה שהמכשיר דק כל כך הוביל לכך שהוא נשבר מבלי שהפעיל עליו לחץ גדול מדי, ומכשירים אחרים הצליחו לעמוד בעומס דומה מבלי להישבר.

מכשיר האייפד החדש, הנקרא "אייפד פרו", מכיל מסך בגודל של 11 אינץ' ומקלדת הניתנת לחיבור כדי להפוך את הטאבלט למחשב נייד. עוד נכלל עיפרון חכם המאפשר לצייר על מסך המגע, בדומה לעט הנכלל במכשירי הנוט של סמסונג. בדומה לאייפון X של אפל, גם באייפד כפתור הבית המוכר נעלם, והוחלף על ידי מערך חיישני זיהוי פנים המשמשים לפתיחת המכשיר.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע