ליברמן תוקף: "הביטחון לא מעניין את הממשלה"

שבוע לאחר התפטרותו, שר הביטחון לשעבר התייחס לראשונה לשורת האירועים הפוליטיים והאיום בבחירות: "מדובר בהפקרות ביטחונית". על בנט ושקד: "נכנעו ללחצים ולא היו מסוגלים להיפרד מהכיסא"

ליברמן תוקף: "הביטחון לא מעניין את הממשלה"

התגובה הראשונה: כמעט שבוע אחרי התפטרותו הדרמטית, שר הביטחון לשעבר ח"כ אביגדור ליברמן התייחס היום (שני) לראשונה לשורת האירועים הפוליטיים והאיום בבחירות שעלה בעקבות החלטתו.

(צילום: סרוגים)

בפתח ישיבת הסיעה הכחיש דיווחים על רגישות בטחונית שאליה רמז ראש הממשלה. "נדהמתי לשמוע על המערכה הקרבה בתדרוכים והדלפות" אמר, ומיד תקף את הקיצוץ שהועבר אתמול בממשלה של יותר מרבע מליארד שקל מתקציב הביטחון: "בנושא הזה אני רק יכול להגיד: לא מדובר בביטחון אלא בהפקרות ביטחונית. גם השתלחות נוספת של שר החינוך בלובשי מדים היום מדובר פשוט בהפקרות ביטחונית".

עוד הביע ביקורת חריפה על ההחלטה של השרים נפתלי בנט ואיילת שקד להסיר את הדרישות הפוליטיות ולהשאיר את תיק הביטחון בידי ראש הממשלה נתניהו. "אין שום קשר לא לאחריות ולא לביטחון" טען. "זו פשוט תופעה ידועה מזמן- להידבק לכיסא בכל מחיר ולהצדיק את זה בכל ארגומנט אפשרי. אין ספק ששני השרים נכנעו ללחצים ולא היו מסוגלים להיפרד מהכיסא".

בסיכום דבריו אמר כי "הביטחון לא מעניין את הממשלה הזאת, אחריות לא קשורה לבנט ושקד. מדובר בחוסר יכולת להיפרד מהכיסאות וניסיון להסתתר מאחורי מסך עשן. זו ממשלת ימין רק בדיבורים- אנחנו רוצים ממשלת ימין במעשים".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
יצאת אפס
יוני ארד | 19-11-2018 14:55
ליברמן חלף עם הרוח
2
תשב בשקט דמגוג פוליטי .ליברמן אתה כשלון..
ריאל | 19-11-2018 14:57
השר דוברמן אנחנו בימין נזכור לך היטב את הנטישה של המחנה שלנו.תמחק פוליטית.
3
ליברמן. צריך לעשות ולא רק לדבר
יפה יוסף | 19-11-2018 15:44
אבל כדי לעשות חייבים להיות מחוברים לקבה כי הוא השולט האמיתי בכל .הוא ברא את חאמס להכעיס אותך והוא מצליח.
4
בבחירות הבאות ליברמן מתחת אחוז החסימה
ברח ברגע האמת | 19-11-2018 19:14
אין לו שום מושג בביטחון וטוב שהתפטר. התרגיל המסריח לא הצליח. השמאל לא יעלה, כחלון ישאר דבוק לכסא, כי מחירי הדיור בשמים וגם הוא ימחק בבחירות. ליברמן שב בשקט ותן לראש הממשלה נתניהו לעבוד.
5
ליברמן הביטחוניסט
דור | 20-11-2018 5:36
פעם חשבתי שהוא באמת ימני ואחראי אבל אחרי מס' שנים מועטות הבנתי שהוא סתם שקרן עובד על כולם חסר אחריות הרג את הנייה תוך 48 שעות כולו פקהפקה כבר 10 שנים שאני אומר זאת ועכשיו רואים את האמת מתחת לכל השקרים שלו שנתיים וחצי היה לו טוב כעת מריח בחירות שובר כלים לא מעניין אותו רק עוד כמה מנדטים בעה מקווה שלא יעבור את אחוז החסימה