גורם במפלגת 'יחד' לסרוגים': "איחוד עם עוצמה לישראל? הרב מזוז יכריע"

גורם במפלגת 'יחד' שוחח עם סרוגים והתייחס לאפשרות לאיחוד עם מפלגת עוצמה יהודית: "נביא לפתחו של הרב מזוז את כל האפשרויות והוא זה שיחליט"

גורם במפלגת 'יחד' על דברי בן גביר: "הרב מזוז יכריע"
  (צילום: הדס פרוש/ פלאש90)

דבריו של חבר מפלגת עוצמה לישראל, עורך הדין איתמר בן גביר, לפיהם ראשי המפלגה אינם שוללים איחוד עם מפלגת 'זהות' או מפלגת 'יחד', ממשיכה לעורר עניין בקרב חברי המפלגות השונות. לאחר שיו"ר מפלגת 'שהות', חבר הכנסת לשעבר משה פייגלין, שוחח עם סרוגים ואמר כי אין סיכוי לאיחוד כזה, גורם במפלגה 'יחד' ששוחח עם סרוגים אומר כי כלל האפשרויות יובאו לפתחו של הרב מאיר מזוז, פטרונו של אלי ישי, והוא זה שבסופו של דבר יחליט.

נזכיר, כי בבחירות הקודמות רצו שתי המפלגות כגוש אחד אך בסופו של דבר המפלגה לא הצליחה לעבור את אחוז החסימה ונשארה מחוץ לכנסת. מלבד חבירתה של מפלגת 'עוצמה לישראל', לאלי ישי, גם חבר הכנסת לשעבר מטעם הבית היהודי, יוני שטבון רץ עם ישי.

עובדים על הרשימה

כעת, כשברקע האפשרות להקדמת הבחירות, גורם ב'יחד' אמר לסרוגים: "בבחירות הקודמות רצנו יחד, כרגע אנחנו עדיין לא יודעים מה יהיה הרכב הרשימה, אנחנו עובדים עליה בימים אלה".

לדברי הגורם, בסוף בסוף מי שקובע במפלגה זה מרן ראש הישיבה, הרב מאיר מזוז, ומה שהוא יגיד- קדוש. אם הוא יחליט שרצים יחד אז נרוץ יחד, אם הוא יחליט שלא, אז לא. הרב מכיר את הפלוסים והמינוסים, הרב יודע את כל הדברים".

בסוף ראש הישיבה קובע

"כמו בפעם הקודמת שהם הגיעו לרב והסבירו לו למה חשוב לרוץ ביחד, גם הפעם זה לא ימנע מהם. כי בסוף ראש הישיבה קובע", אמר הגורם.

נזכיר, כי מוקדם יותר שלל פייגלין בשיחה לסרוגים כי מפלגתו תתאחד עם מי מהמפלגות: "למפלגת 'זהות' יעד שונה וקהלים שרובם שונים מאלו של מפלגת 'עוצמה יהודית' ולכן לא יהיה שום איחוד בין 'זהות' ל'עוצמה יהודית' או לכל מפלגה אחרת לקראת הבחירות הקרובות".

עם זאת, פייגלין בירך על התמודדותה של מפלגת הימין ואמר כי "מפלגת 'זהות' רואה בחיוב את התמודדותה של מפלגת 'עוצמה יהודית' בבחירות הקרובות ומכבדת את פועלם של מקימיה".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
5 תגובות - 5 דיונים מיין לפי
1
רק שלא יאשימו אח"כ אותנו בבזבוז קולות
פעיל של עוצמה | 18-11-2018 16:46
כי אנחנו עושים הכל על מנת ליצור בלוק טכני, גם עם פייגלין המגלומן העקשן וגם עם יחד של אלי ישי. צריך להציב אלטרנטיבה אמיתית לליכוד"בנט"ליברמן כי אף אחת מהן לא מפלגת ימין. אבל במצבים שאפשר ליצור איחוד טכני לבחירות אז בהחלט לא כדאי ללכת עם הראש בקיר. מקווה שאם לא פייגלין אז לפחות שישי והרב מזוז שליטא יבינו זאת!
2
חבורה של דבילים חסרי השכלה.....
יניב | 18-11-2018 17:53
בפעם הקודם יחד הגיע לכשלושה מנדטים ובגללם הימים הפסיד אותם ומרצ הרוויחו. הפתרון הפשוט זה להתמזג זמנית לזמן הבחירות עם הליכוד או הבית היהודי לקחת את השלוש-ארבע מנדטים ולהתפלג אחרי כמה חודשים לשני סיעות.
3
אלי ישי עוד מחזיר חובות מהבחירות הקודמות
גזל | 18-11-2018 18:33
או יותר מדוייק- עדיין חייב כספים מהבחירות הקודמות. לא ראוי שירוץ דוב לפני שישלם את כל חובותיו.
4
בהצלחה
חן | 18-11-2018 18:45
חפשו לכם גם ביטחוניסט. אייזנר או משהו כזה.
5
הם צריכים לבצע איחוד יותר רציני מהפעם הקודמת
רון | 18-11-2018 21:04
בבחירות הקודמות הם עשו טעות שהם לא שיבצו את מיכאל בן ארי במקום השני ברשימה בנוסף לברוך מרזל שהיה במקום הרביעי, אחרת היה כאן גוש ימין-דתי חזק.