יוסי דגן לנתניהו: "הקשב לקול העם"

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, קיים בימים האחרונים סבב שיחות עם בכירים בליכוד, במסגרתו טען כי יש לתת לנפתלי בנט את תפקיד שר הבטחון: "רבים בליכוד תומכים בכך"

יוסי דגן לנתניהו: "הקשב לקול העם"
  (צילום: יונתן זינדל/ פלאש90)

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, קיים בימים האחרונים סבב שיחות עם בכירים בליכוד, במסגרתו טען כי יש לתת לנפתלי בנט את תפקיד שר הבטחון. דגן, העומד בראש קבוצה השניה בגודלה בין מתפקדי הליכוד והנחשב לאחד הגורמים החזקים בליכוד, פנה לראש הממשלה בנימין נתניהו וביקש ממנו להיענות לבקשת הבית היהודי להענקת תפקיד שר הבטחון ליו"ר המפלגה שר החינוך ח"כ נפתלי בנט.

"רבים מבכירי הליכוד תומכים בהענקת תפקיד שר הבטחון לנפתלי בנט ורבים רבים במחנה הלאומי", אמר דגן. לדבריו: "בסיטואציה שנוצרה, בנט כשר בטחון יהיה הדבר הנכון ביותר עבור מדינת ישראל. הליכה לבחירות בשעה הזו היא דבר מיותר מכל הבחינות. בירושלים יושבת הממשלה הטובה ביותר למדינת ישראל. הממשלה הלאומית ביותר שהייתה אי פעם. הליכה עכשיו לבחירות היא טעות עבור כל השותפים הקואליציוניים".

"אני קורא לראש הממשלה לקבל החלטה אמיצה בעניין זה ולעצור הליכה כ"כ מיותרת כעת לבחירות", חתם דגן.

אתמול (שישי) לפני כניסת השבת נפגש נתניהו עם נפתלי בנט ושמע את דרישתו לקבל לידיו את תיק הבטחון. נתניהו אמר לבנט כי אינו פוסל על הסף את האפשרות הזו אך הבהיר לבנט שזה עלו לקחת קצת זמן. נזכיר כי בנט התנה את המשך ישיבת הבית היהודי בממשלה בקבלת תיק הבטחון לידיו.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
70% מהעם בעד פינוי התנחליות מבודדות
צריך להקשיב לעם | 17-11-2018 20:01
עבור הסכם עם הערבים. כסף לירוחם שדרות ואופקים ולא למעלה מכמש.
?
ישראלי | 18-11-2018 9:06
?