הציוץ ההזוי של מחמוד אחמדינג'אד

"בני האדם מוצאים את משמעותם האמיתית באמצעות חופש", זה היה יכול להיות ציוץ של השראה, אלמלא צייץ אותו מחמוד אחמדינג'אד לשעבר השליט האכזרי של הרפובליקה המוסלמית הקיצונית איראן

הציוץ ההזוי של מחמוד אחמדינג'אד
  (צילום: דניאלה זלכמן/ויקימדיה)

זה היה יכול להיות ציוץ של השראה, אלמלא צייץ אותו מחמוד אחמדינג'אד לשעבר השליט האכזרי של הרפובליקה המוסלמית הקיצונית איראן.

"בני האדם מוצאים את משמעותם האמיתית באמצעות חופש", צייץ אחמדינג'אד, "לחופש אין משמעות עם מגבלות. כל מגבלה על החופש מובילה לדיקטטורה".

הציוץ ההזוי של מחמוד אחמדינג'אד


יש לציין כי אחמדינג'אד היה במשך שתי קדנציות נשיא איראן – מדינה איסלמאית קיצונית, בה יש מגבלות של לבוש על נשים, מגבלות על תרבות המותרת להשמעה, ובה תולים על מנוף אנשים המורשעים בלהט"ביות. בנוסף מבקשת המדינה להשליט את האיסלאם הקיצוני של השיעים על שאר מדינות העולם. היא מממנת במיליארדים את אירגוני הטרור במזרח התיכון ובמקומות נוספים, ומבקשת להשמיד את מדינת ישראל.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
יש להרחיב קצת
גו'קר | 10-11-2018 21:22
לא ציינתם שאחמדיניגד שילך לעזאזל לא הוציא את הציוץ הזה סתם הוא כעת נחשב ציר ההתנגדות של האופוזוציה השיעית איראנית שבקושי מתקיימת מאז שהוא יצא נגד עלי חימנאי ישב בכלא וממשיך להיות רדוף ע''י משטרו של עלי חימנאי השליט האכזר עלי אדמות מן הסתם גורלו של אחמדיניגד לא יהיה טוב אחרי הציוץ הזה נגד השליט האירני וספק רב אם אחמדיניגד הזבל ישאר בחיים וכנראה יחוסל בידי המשטר
2
קצת פרופורציות.
למען הדיוק | 10-11-2018 21:24
הוא לא היה השליט. אלא בסהכ נשיא. השליט הוא, והיה גם אז, חמינאי
3
עכשיו שיארוז תרמיל ויסע להודו
הינדי | 10-11-2018 23:36
.
4
מי זה מיכאל פלד? הכותב של הידיעה??
בני ברקי | 11-11-2018 1:20
כל הכבוד על הידיעה, אבל הניתוח שלך אותה נשמע כאילו נשלחת מהקרן החדשה וחבריה..