"תרגיעו את ההתלהמות": קובי אפללו מגיב לשמועות

הזמר והיוצר המצליח קובי אפללו הוזמן להופיע ביום הולדתה של שרה נתניהו, שתתקיים השבוע. אלא שבניגוד לפרסומים במעריב אפללו מסר ל'סרוגים' כי הוא לא יופיע בהתנדבות. ליאורה ממעריב בתגובה: "עובדות לא נכונות, מציעה לכתבת לפנות למשרד שמייצג את אפללו ולבדוק האם הוצע תשלום"

"תרגיעו את ההתלהמות": קובי אפללו מגיב לשמועות
  (צילום: יחצ ופלאש 90)

מסתבר שגם הגברת שרה נתניהו אוהבת לשמוע את קולו הנעים של קובי אפללו, ולרגל מסיבת יום הולדתה ה-60 שתתקיים השבוע- הזמינו מפיקי האירוע את אפללו להפתיע את רעיית ראש הממשלה בהופעה מיוחדת.

אלא שבניגוד לפרסומים שטענו כי משפחת נתניהו הזמינה את אפללו להופיע בהתנדבות עבור שרה, לטענת אפללו מדובר: "בהכפשה", או כמו שטראמפ אוהב לקרוא לזה: "פייק ניוז".

קובי אפללו סיפר ל'סרוגים' את השתלשלות העניינים: "לפני 4 ימים התקשרה אלי רויטל פישר (אשתו של דודו פישר), שמפיקה את יום ההולדת של שרה והזמינה אותי לשיר שם, שאלתי אם זה בהתנדבות והיא אמרה והדגישה לי שזה ממש לא בהתנדבות, ואסור גם על פי חוק שזה יהיה. לאחר מכן  הפינתי אותה למשרד שמייצג אותי והיום יצרו איתם קשר כדי לסגור את ההופעה".

עד כאן הכול טוב, אלא שביום שישי האחרון פורסם ב'TMI', מבית מעריב כי אפללו יופיע בהתנדבות ביום הולדתה של שרה. "ליאורה ממעריב פנתה אלי ביום שישי או חמישי (לפני שהעניין היה סגור) וכתבה שהיא הולכת לפרסם את האייטם ולפני שהספקתי עוד להגיב לה היא פרסמה שזה בהתנדבות, על אף שזה לא נכון וזו היתה סתם הכפשה" סיכם קובי וביקש "להירגע ולהרגיע את ההתלהמות המיותרת, קצת פרופורציות".

ליאורה גולדברג שטרן, הכותבת ועורכת את המדור ״ליאורה״ במעריב סופשבוע מסרה בתגובה: ״חבל מאוד שהכתבת מפרסמת עובדות לא נכונות, מה גם שהיא עצמה לא פנתה אלי לתגובה על השקרים של הזמר, קובי אפללו. ביום שלישי ה- 30 לאוקטובר (מתועד) פניתי אליו לתגובה על כך שהוא אמור להופיע בהתנדבות ביום ההולדת של שרה נתניהו.

הוא לא טרח להגיב ורק לאחר פרסום המדור ביום שישי הוא שלח לי בשבת ווטסאפ נאצה שמפאת כבודו לא אפרסם אותו כאן (גם זה מתועד). בהודעה זו צצה לה לראשונה הטענה כי ההופעה אמורה להיות בתשלום. אגב, ההופעה (בהתנדבות או בתשלום) לא נערכה לבסוף. מעניין למה. אני מציעה לכתבת לפנות למשרד שמייצג את אפללו, לבדוק האם אכן ההופעה הייתה אמורה להיות בתשלום, על איזה תשלום היה מדובר ומדוע היא בוטלה לבסוף".

מערכת התרבות של סרוגים, אומנם לא הוזמנה להופיע ביום ההולדת- אבל מוסרת המון מזל טוב לגברת שרה 🙂

גילוי נאות: מערכת התרבות של 'סרוגים', מתנצלת בפני ליאורה על כך שלא קיבלה ממנה את תגובתה בעת פרסום הכתבה.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
מזל טוב
עין טובה | 05-11-2018 9:15
מזל טוב לשרה אשת ראש הממשלה...
2
יום הולדת של שרה נתניהו
איתמר רוזן | 05-11-2018 17:17
היא לא מעניינת. היא משעממת. תביאו משהו חדש
3
מזל טוב שרה
יהודה | 05-11-2018 21:35
אריכות ימים ואושר אוהבים אותך מאוד ונמשיך לבחור בבעלך לנהל את המדינה אין לו מחליף . תחזיקו מעמד
4
שם התואר
שרה | 06-11-2018 6:53
שרה נתניהו איננה , איננה, הגברת הראשונה. רעייתו של נשיא המדינה, נחמה ריבלין היא היא הגברת הראשונה, ולא יעזרו אלפי חזרות באתריכם, היא לא היתה אף פעם וכנראה גם לא תהיה