אתם קבעתם: אלה התוצאות שלכם לבחירות 2018

בחירות 2018 בסרוגים. במהלך משדר הבחירות באולפן סרוגים, פתחנו את ווינר הבחירות, להימורים על תוצאות הבחירות. אלה התוצאות שאתם קבעתם מי יזכה באיזו עיר

אתם קבעתם: אלה התוצאות שלכם לבחירות 2018
  (צילום: מאיר וקנין/פלאש90)

בחירות 2018 בסרוגים. במהלך משדר הבחירות באולפן סרוגים, פתחנו את ווינר הבחירות, להימורים על תוצאות הבחירות.

יש לציין כי לא מדובר בסקר או במדגם, אלא בניחושים או קביעות של גולשי סרוגים. בין המנחשים נכונה יוגרל עם היוודע תוצאות האמת, חופשה זוגית במלון כינר.

מאות מכם השתתפו, והשיבו את התוצאות הבאות.

בקרב על ראשות העיר תל אביב, שני שלישים מכם הלכו עם ראש העיר המכהן נגד אסף זמיר.

בבחירות בחיפה, דווקא נרשמת הפתעה, כשהמועמדת עינת רותם-קאליש, שכמעט נפסלה, גוברת על יונה יהב בפער של 7%.

אין הפתעות בגוש עציון. למרות קמפיין נרחב של שלושה מועמדים, רוב גדול של גולשי סרוגים הימר כי שלמה נאמן מנצח כבר בסיבוב הראשון את משה סוויל וירון רוזנטל.

בנימין – ניצחון של ישראל גנץ

בגזרת בנימין, הבחירות הכי צמודות והכי מרתקות, הלכו רוב גולשי סרוגים עם המועמד ישראל גנץ שגובר בפער גדול יחסית על שילה אדלר.

ובעיר האחרונה – בירת ישראל ירושלים, הלכו רוב המצביעים עם משה ליאון שיזכה ברוב הקולות. מעניין לראות כי שאר המועמדים זוכים לכמעט רבע מהקולות, מה שאומר שהגולשים הסרוגים, סבורים כי יוסי דייטש שלא היה מועמד לעלייה לסיבוב שני, יכול להפתיע.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
פת
נינה | 30-10-2018 23:04
מה קורה בפתח תקוה??1
2
כל הכבוד
אליעזר | 30-10-2018 23:24
זהו העיתון היחיד המפרסם תוצאות מדגם. בשאר העיתונים רק המדגם של רדיו חיפה.
3
תעמולת בחירות בתוך הקלפי בזמן הצבעה
dana | 31-10-2018 2:30
לום לכולם האם בזמן ההצבעה מותר למועמד לרשות המקומית להיכנס פתאום באמצע ההצבעה לתוך שטח (חדר) הקלפי ביחד עם פמלייתו? נתקלתי בהתנהגות זו שנראתה לי מאוד ברוטלית וגרמה לי לחוויית הצבעה מאוד לא נעימה. מה פתאום שראש עיר שרוצה להיבחר מחדש יכנס לקלפיה בזמן שאני בוחרת?!. זה ממש הרתיע אותי ובאופן שהוא ופמלייתו עשו זאת הרגשתי מאוימת. ממש הרגיש כמו עולם תחתון. הם נכנסו לכל הקלפיות שהיו במבנה באותה הצורה. זה נראה לי לא תקין ולא דמוקרטי בכלל. אני מעוניינת לדווח על כך בעילום שם. למי לפנות? כל מי שבחר בשעה זו ראה את אשר מתרחש. אני מופתעת שזה לא מפורסם בתקשורת.