אלקין תומך בנאמן: "לא היה צריך לערוך בחירות בכלל"

השר והמועמד לראשות עיריית ירושלים, זאב אלקין, פרסם את תמיכתו בשלמה נאמן, ראש מועצת גוש עציון: "בכלל לא היו צריך לערוך בחירות בגוש עציון"

אלקין תומך בנאמן: "לא היה צריך לערוך בחירות בכלל"
  (צילום: Gershon Elinson/Flash90)

השר והמועמד לראשות עיריית ירושלים, זאב אלקין, פרסם את תמיכתו בשלמה נאמן, ראש מועצת גוש עציון, המתמודד על קדנציה נוספת נגד משה סוויל וירון רוזנטל.

במכתב שפרסם לתושבי גוש עציון, התייחס אלקין לתכנון המאסיבי שנעשה בגוש עציון בשנה וחצי האחרונות וכתב: "לשלמה הישגים רבים בשנה וחצי שהוא מכהן בתפקיד, אסור לעצור את המשכיות המשימה. שלמה הוביל תהליך עומק אסטרטגי של תכנון 14,864 יחידות דיור חדשות בגוש עציון. דבר זה הוא לא בכדי, זוהי מטרת-על שהייתה נחוצה מאוד לגוש עציון. שילוש גוש עציון יוביל לשיפור ניכר באיכות החיים לתושבי הגוש, עוד תיירות עוד עסקים והחשוב ביותר, מיצוב כל גוש עציון בלב הקונצנזוס וקידום משמעותי לריבונות ישראלית".

עוד הוסיף אלקין כי "מוטב היה שלא יתקיימו בחירות כעת בגוש עציון, שנה וחצי לאחר הבחירות האחרונות. משילות ורציפות שלטונית הינן גורמי מפתח ביכולת להניע ולקדם תהליכים משמעותיים. מתוקף תפקידי כשר בממשלה וחבר כנסת ראיתי כמה חשובה היא המשילות וכמה חשוב רצף שלטוני בכדי להניע ולקדם תהליכים גדולים במדינת ישראל. בשנה וחצי לא ניתן להגשים יעדים אסטרטגיים ואפילו לא יעדים לטווח הבינוני. שמן של הרגולציה והבירוקרטיה הולך לפניהם וידוע ומוכר לכל. ולכן עדיף היה, לטובת גוש עציון, לא לקיים בחירות שנה וחצי".

לבסוף קרא אלקין לתושבי גוש עציון לצאת ולהצביע לשלמה נאמן ביום שלישי הקרוב.

לכתבה זאת לא התפרסמו תגובות. היה הראשון להגיב!

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע