נתניהו באוגדת עזה: "אם ההתקפות הללו לא ייפסקו – אנחנו נפסיק אותן"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ירד לאוגדת עזה להתייעצות בטחונית עם שר הביטחון וקצינים בכירים. בתום הדיון אמר: "אני רוצה לומר לכם היום - ישראל תפעל בעוצמה רבה"

"אם ההתקפות הללו לא ייפסקו – אנחנו נפסיק אותן"
  צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון

הסלמה בדרום. בעקבות פגיעת הרקטה בבית בבאר שבע, הגיע היום (ד') ראש הממשלה בנימין נתניהו לאוגדת עזה להערכת מצב ביטחונית.

בדיון השתתפו שר הביטחון, סגן הרמטכ"ל, ראש המל"ל, ראש השב"כ ובכירי מערכת הביטחון. לאחר הערכת המצב הביטחונית, נפגש ראש הממשלה עם ראשי רשויות בעוטף עזה.

(צילום: לע"ם)

ראש הממשלה אמר בתום הערכת המצב הביטחונית: ״סיימתי עכשיו הערכת מצב עם ראשי צה"ל וצמרת הביטחון. ישראל רואה בחומרה רבה את ההתקפות עליה בגדר, על עוטף עזה, על באר שבע – בכל מקום. אני אמרתי בפתח ישיבת הממשלה השבוע שאם ההתקפות הללו לא ייפסקו – אנחנו נפסיק אותן. אני רוצה לומר לכם היום – ישראל תפעל בעוצמה רבה״.

(צילום: חיים צח, לע"ם)

ראש הממשלה סייר בחמ״ל אוגדת עזה שם פגש את תצפיתניות החמ״ל שזיהו הבוקר את חוליית השיגור שסוכלה ע״י צה״ל והביע הערכה לעבודת ופעילות החמ״ל באוגדת עזה.

בתום הסיור באוגדת עזה, נפגש ראש הממשלה במועצה האזורית שדות נגב עם ראשי רשויות בעוטף עזה: תמיר עידאן ראש מועצת שדות נגב, אלון דוידי ראש עיריית שדרות, יאיר פרג׳ון ראש מועצת חוף אשקלון, אלון שוסטר ראש מועצת שער הנגב וגדי ירקוני ראש מועצת אשכול.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
6 תגובות - 6 דיונים מיין לפי
1
למה מחכים? האם לא ברור שהחמאס והם לא יפסיקו?
אבי יצחק | 17-10-2018 15:46
אולי מעדיפים להגיב רק אחרי הבחירות כדי שלא לשבש אותן? או שזו סתם התקפלות?? האם לא ברור שהחמאס לא יפסיק??
2
חמאס
רחל. | 17-10-2018 17:08
יאלה ביבי. תראה. להם מי. עם ישראל יישר כח.
3
חברה - לפתוח עינים מיד!!! אחרי מה שנעשה
לפתוח עינים | 17-10-2018 17:21
חברה - לפתוח עינים מיד!!! אחרי מה שנעשה בשבוע זו בחברת המועצות לחזק גיוס השמד בפועל ויצא העגל הזהב –זה 100% הסכמתם בשתיקה על חוק השמד והזימה בפועל. ועכשיו שהגיע הדקה 99 אין עצה אחרת רק להתנתק לגמרי, מן… 1. כל מיני תקציבים ממשלתיים לחינוך. 2. מתקציבים מקומיים של העיריות, כגון מגרשים, וכדומה. 2. מבחירות למדינה וכנסת המינים. 3. מבחירות לראשי עיריות מקומיים. 4. מלהתגייס לג' עבורות החמורות רל, 5. להתנתק מאלו שלא מוחים על חילול שבת קודש רל, כעת זה זמן בירור - אם ד' לכו אחריו!!!! – אם הבעל לכו אחריו!!! וכלנו מחריזים לד' ית' שמו שאנחנו: מתנתקים! מתנתקים! מתנתקים! מתנתקים! מתנתקים!
4
עזה
אדא | 17-10-2018 18:30
החזרתם את עז וחזרתם לציונות קבלתם טילים גוש דן איפא היפה נפש שדיברו תצאו מעזה והתנתקות איפא שילכו לחמס לעזה לדבר איתם אולי יעשו יתנו להם לו עוטף עזה יתנו להם עוטף גוש דן צריך להבין זאת מלחמה ומלחמה אין ימי חסד מי שמתקרב לגדר דינו מוות ומשליך על חיילים רימון דינו מוות כמו כל גבול או שאנחנו מחכים שלילה חבא ויחטפו מחלקה של חיילים אולי אז נטעשת חכמי חלם רמטכל בזכות מה אתה רמטכל חתיכת תפוח אדמה משמין מארוחה לארוחה גם לברמן מאיים כמו כלב נובח חבל על כל חייל שצריך להלחם בשביל מלחמה הבאה
5
ביבי...
איתן | 17-10-2018 20:22
לא נמאס לך לפטפט?? לא הגיע הזמן לבצע,ולגמור עם הרפיסות??
6
הממשלה
אורלי | 17-10-2018 20:29
תתחילו לעשות סדר החיילים שלנו מסכנים לא נותנים להם אישורי יריי והם סובלים קדימה להתעוררר ביבי מצבך לא מזהיר