מלניה שוברת שתיקה: "אני יודעת מה אמת ומה לא"

רעייתו שדל נשיא ארה"ב מלניה טראמפ התראיינה לרשת ABC והתייחסה לשמועות כי בעלה בגד בה: "אנשים והתקשורת אוהבים להעלות השערות בנוגע לנישואים שלנו, אבל אני יודעת מה אמת ומה לא"

מלניה שוברת שתיקה: "אני יודעת מה אמת ומה לא"
  דונלד ומלניה טראמפ (צילום: שאטרסטוק)

הגברת הראשונה שוברת שתיקה: מלניה טראמפ התראיינה אמש (שבת) לרשת ABC והתייחסה לשמועות המסתובבות בארה"ב על כך שבעלה הנשיא בגד בה בעבר.

לטענתה, השמועות על חייו של טראמפ לא מעניינות אותה כלל. "אני אמא והגברת הראשונה של ארה"ב, ויש לי דברים הרבה יותר חשובים לחשוב עליהם ולעשות" הגיבה. "אני יודעת שאנשים והתקשורת אוהבים להעלות השערות בנוגע לנישואים שלנו, אבל אני יודעת מה אמת ומה לא, מה נכון ומה לא נכון".

בתשובה לשאלה אם נפגעה מההאשמות, הודתה ש"ברור שזה לא תמיד נעים"- אבל מיד לאחר מכן נשאלה האם היא אוהבת את בעלה, ואמרה שכן: "הכל בסדר איתנו".

עוד התייחסה לפעילות הצדקה שלה, אשר מושפע לטענתה מהמחלוקות הפוליטיות בארה"ב. "יש ארגונים שדחו את ההזמנות שלי לעבוד יחד, בגלל התנגדותם למדיניות הממשל" טענה. "אני לא אדבר על זה, הם יודעים מי הם, אני לא רוצה לחשוף אותם מול העולם- אבל אני מרגישה שהם בוחרים בפוליטיקה במקום לעזור לאחרים".

טראמפ הזכירה גם את נושא ההאשמות בתקיפות מיניות, אשר הגיעו לשיאם בסערת מינוי השופט ברט קבאנו לבית המשפט העליון: "אני עומדת לצדן של נשים, אבל אנחנו צריכים להראות הוכחות מבוססות כדי להאשים מישהו. אתה לא יכול להאשים מישהו בכך שהוא תקף אותך מינית, מאחר שלפעמים התקשורת הולכת רחוק מדי".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו