נחתם הסכם בין אריה קינג ליוסי דייטש

יו"ר מאוחדים אריה קינג חתם היום (שישי) על הסכם עם יוסי דייטש, ובכך הביע את תמיכתו במועמדותו לראשות העיר ירושלים. במידה ויעבור את אחוז החסימה, יקבל קינג מינוי לסגן ראש העיר

נחתם הסכם בין אריה קינג ליוסי דייטש
  (צילום: חיים גולדברג)

יו"ר מאוחדים אריה קינג חתם היום (שישי) על הסכם, עם סגן השר יעקב ליצמן (אגודת ישראל), ובכך הביע את תמיכתו במועמד לראשות העיר ירושלים, יוסי דייטש.

במידה ויעבור את אחוז החסימה, יקבל קינג מינוי לסגן ראש עיר ויו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, כשבהנהגת דייטש ידאגו הצדדים במשותף להפשרת הבניה בכל חלקי העיר כולל במזרחה ולבנות עשרות אלפי יחידות דיור לצעירים ולמשפחות.

נוסף, המשנה לראש העיר, דב קלמנוביץ', צפוי להתמנות לתפקיד יו"ר ועד הכספים. בתחום החינוך יוקם לראשונה מנהל חינוך ממלכתי דתי עצמאי, בדומה למנהל החינוך החרדי. בנוסף, סיעת מאוחדים תחזיק בתיק הנוער הכולל את הטיפול בתנועות הנוער השונות ובתופעת הנוער הנושר בכל המגזרים. בתחום התרבות והפנאי הובטח לציונות הדתית כי תקציב פעולות מורשת ישראל והתרבות היהודית יגדל באופן משמעותי מגובהו כיום ויותאם לגודלה של הציונות הדתית בהרכב האוכלוסייה בעיר.

לפני יומיים, פרסמנו בסרוגים את תמיכתו של נשיא ישיבת הר המור, הרב צבי ישראל טאו  בדייטש. כאשר בשיחה שהתקיימה בליל שבת שעברה בכותל המערבי בנוכחות כמה עשרות אנשים, התבטא הרב טאו, ואמר כי הוא מביע תמיכה מלאה ביוסי דייטש "הרב טאו ביקש מאיתנו ללכת ביום הבוחר ולהצביע לדייטש", סיפר גבי שיינין, חבר הבית היהודי שהיה במקום.

הוא הוסיף כי הרב ביקש מהם גם לספר לאחרים ולהדריך אותם להצביע לדייטש. "דייטש אוהב את ירושלים בכל רמ"ח איבריו, ושהוא שמע עליו רק דברים טובים", כלשון הרב.

דייטש מודיע על המשך הריצה לראשות העיר אצל אנשי הר המור

בסביבתו של הרב נאמר כי בבחירות הקרבות לרשויות המקומיות יש חשיבות עליונה לצאת ולהצביע לדייטש

 

.

 

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
4 תגובות - 4 דיונים מיין לפי
1
גם את ירושלים מוכרים לחרדיות והקצנה ?
א איד | 12-10-2018 15:47
ט
2
בכך נחתם גורלו של דייטש
חיים | 12-10-2018 16:29
ללכת עם קינג? זה חרדי? גמר. זה ליצמן החכם?
3
בלבולי מוח
איש | 12-10-2018 17:18
במידה ויעבור את אחוז החסימה זה בכלל לא שאלה אם יעברו או לא יש שאלה אם הבית היהודי יעבור את אחוז החסימה
4
כאחד שחשב להצביע אלקין
כדתי לאומי | 13-10-2018 15:35
אחרי שאני רואה שקינג יהיה יור תכנון ובנייה ויש לו נסיון רב בבנייה בירושלים אני מבין מנין הבטחון של דייטש שיופשר הרבה דירות ולכן לראשות העיר אני עם החרדים קינג ציוני אמיתי