בלון תבערה נחת בבית ספר במועצה אזורית אשכול

הבלון אותר על ידי אם הבית במסגרת בדיקה וסריקה שגרתית שנעשית בכל בוקר. עם איתור הבלון, דיווחה אם הבית באופן מיידי לקב"ט המועצה

בלון תבערה נחת בבית ספר במועצה אזורית אשכול

בלון תבערה אותר הבוקר (שישי) בשטח בית ספר יסודי במועצה אזורית אשכו שבעוטף עזה.

הבלון אותר על ידי אם הבית במסגרת בדיקה וסריקה שגרתית שנעשית בכל בוקר. עם איתור הבלון, דיווחה אם הבית באופן מיידי לקב"ט המועצה. הבלון טופל ונוטרל על ידי אנשי בטחון אשכול בטרם הגעת התלמידים לבית הספר.

גדי ירקוני, ראש מועצת אשכול, התייחס לאירוע החמוס ומסר: "העירנות של אם הבית והגעתם המיידית של אנשי בטחון אשכול אפשרו טיפול בבלון בטרם הגעת התלמידים לבית הספר ואת פתיחת יום הלימודים בצורה תקינה. צוות בית הספר קיים שיחות עם התלמידים בכיתות והדגיש את כללי הבטיחות סביב בלונים חשודים".

"תושבי אשכול מתמודדים מעל חצי שנה עם טרור הבלונים שלא מבדיל בין שדות לבתי ספר. אנו תובעים מממשלת ישראל לפעול בנחישות כדי לשים סוף לאיום זה ולחזק לילדינו את תחושת הבטחון", כך ראש המועצה

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
בלווני התבערה
לאה אשל | 12-10-2018 10:01
עד מתי נחריש!!!!
2
סגן ראש העיר ירושלים ונציג 'בני תורה'
סגן ראש העיר ירושלים | 12-10-2018 13:16
סגן ראש העיר ירושלים ונציג 'בני תורה' הרב חיים אפשטיין מגיב בחריפות לדברי יור דגל התורה חכ משה גפני, שאמר בכנס בחירות כי, הגאון הרב שך לימד אותנו שמתי שצריך עושים מחלוקת. כעת אמר הרב אפשטיין , אני בא למחות על הדברים של גפני, כי זה סילוף נוראי של דברי הרהג מרן הרב שך זצוקל. לדבריו אם היה דבר אחד שהרב שך אמר עליו שהוא לא מוחל, זה על מי שעושה ממנו בעל מחלוקת... הרב אפשטיין ציין בתגובתו הנזעמת כי, דעתו של הרב שך הייתה שאסור להיכנע ולהתפשר בשום אופן על אידאולוגיה ועל עקרונות היהדות. אך מנגד, הרב שך לא נתן לעשות שום מלחמה על שיבוצים וג'ובים, או על שאלת ה'מי בראש' - מי יהיה ראשון ושני ומי שישים ומי ארבעים. על זה הוא לא נתן לעשות מחלוקת בשום אופן. הרב אפשטיין הוסיף, דגל התורה של היום, שגפני מנהיג אותה, משהו השתבש שם - או אצלו, כי לשיטתם, היום: *אסור לעשות מלחמה אידיאולוגית נגד גיוס חרדים, *אסור לפתוח במלחמה אידיאולוגית על השבת, *מוכרחים להיכנע לרפורמים, *וצריכים כל דבר להרוס, כי אסור לעשות מלחמה.. אבל, מצווה רבתית להילחם על 'גזירת שישים ארבעים' מול אגודת ישראל ושלומי אמונים. אפשטיין חתם את דבריו הקשים, ריבונו של עולם, לאן הידרדרנו?!. בהתייחסו לפיצול בסיעות בירושלים אמר חכ גפני במהלך פתיחת מטה הבחירות של המפלגה בביתר-עילית, לפני שלושים שנה הרב שך זל עשה מחלוקת ואז הוא קרא לי ואמר שאם 'אגודת ישראל' היו יודעים כמה אני רוצה שלום - היו נותנים לנו את מקום 16 ו-37 ורתח מזעם. הוא אמר, לא מגיע לנו שווה בשווה? אנחנו לא עושים מחלוקת.