בנט על אמיתי כהן: "מתייעץ איתו גם בנושאים לאומיים"

בנט בכנס בחירות של 'הבית היהודי ברחובות: ״מה שחשוב זה שותפים קואליציוניים שמכתיבים מדיניות. בשביל זה צריך בית יהודי חזק" על יו"ר הסניף בעיר, אמיתי כהן: "איש עשייה, מרבה להתייעץ איתו גם בנושאים לאומיים"

בנט: "מה שחשוב זה השותפים הקואליציוניים"

לקראת הבחירות לרשויות המקומיות, שר החינוך נפתלי בנט הגיע אמש (רביעי) לחוג בית ברחובות ונפגש עם תושבי העיר. במסגרת ביקורו שוחח עם התושבים בנושא החינוך, כחלק מאירוע התקיים בשני מוקדים בעיר עם נציגי הבית היהודי ברחובות.

בדבריו בנט גם התייחס ליו"ר הבית היהודי ברחובות, אמיתי כהן, המתמודד בבחירות הקרובות. "אמיתי הוא דמות שנושמת את העיר רחובות מבוקר עד ערב את הדאגה לחיזוק העיר, עם כוח ביצוע נדיר, איש עשייה, בולדוזר נדיר. אני מרבה להתייעץ איתו גם בנושאים לאומיים" אמר. "יש פה הרבה אנשים טובים ורשימה מצוינת. כולכם פה מצביעים לבית היהודי, אני באתי לפה לבקש מכם שתתאמצו עוד קצת ותביאו עוד אנשים להצביע לאמיתי. תנו לו את הכוח והוא יתן לכם 5 שנים טובות"

זכיתי להוביל את החינוך במדינת ישראל ובמהלך הקדנציה הרמתי את דגל המאמץ והמצויינות לצד ערכי יהדות וציונות" הוסיף. "אנחנו מתייחסים במלוא הרצינות לבחירות המוניציפליות הקרובות, כי השאלה היא לא בהכרח ראש העיר, אלא מי יהיו השותפים הדומיננטיים לידו שיניעו את העיר לכיוון הנכון".

"גם במישור הלאומי- ראש הממשלה הבא זה נתניהו, אין על זה ויכוח. השאלה אם נצביע עוד פעם ימין ונקבל שמאל, או שנצביע ימין ונקבל ימין" סיכם השר. מנחם קליין, לשעבר משנה לראש העיר הוסיף: "אם אתם רוצים בית יהודי חזק תנו לאמיתי את הקולות".

האירוע גרר יחס רב כאשר מחוץ למשפחת ביר, מי שאירחו את אחד מחוגי הבית, עמדו מפגינים מסיעת "יש עתיד" ומחו על אמירתה של שקד במוצאי שבת על כך שתיק החינוך צריך לעבור לבית היהודי. בעקבות המחאות אבי מוזס, חבר מועצת העיר, שוחח עם הקהל והזמין את המוחים להצטרף פנימה.

יו"ר הבית היהודי ברחובות, אמיתי כהן, הגיב לביקור שר החינוך נפתלי בנט ואמר: "אני מודה לשר נפתלי בנט שכיבד אותנו בנוכחותו. השר עשה מהפכה ענקית בתחום החינוך ואני מאמין שבקדנציה הקרובה גם לנו כאן ברחובות תהיה היכולת לקדם ולשפר את מערכת החינוך המקומית. אחד התחומים שנמצאים בראש מעיניי הוא החינוך. אני וחברי לסיעה פועלים רבות למען כך".

עוד הוסיף: "מפלגת הבית היהודי היא מפלגה חזקה, והתושבים כאן ברחובות מודעים לכל התמיכה שמעניקים השרים וחברי הכנסת מהבית היהודי. על זה אני מוקיר ומודה מקרב לב".

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
תגובה אחת מיין לפי
1
להיפך. צריך ראש ממשלה חזק
יפה יוסף | 11-10-2018 18:46
שלא תלוי בשותפים קואלציונים ממפלגות קקיוניות הרבים כל היום כמו ילדים בגן.