ברקוביץ' התחמק: "לא עוסק בחלוקת ירושלים"

המתמודדים בירושלים נשאלו מה יעשו במשא ומתן על חלוקת ירושלים? ברקוביץ': "לא עוסק בנושא הזה"; אלקין: "נאמן לאחדותה של ירושלים"; ליאון: "לא לתת לזה לקרות"; דייטש: "לא נעלה על דל שפתותינו"

ברקוביץ' התחמק: "לא עוסק בחלוקת ירושלים"
  פאנח מועמדים 'בכלכליסט'

לעומת שאר המועמדים לראשות העיר ירושלים, המתמודד עופר ברקוביץ' גמגמם ולא ענה: "כיצד יפעל כראש העיר במידה ויתנהל משא ומתן לחלוקת ירושלים"?

בפאנל שהתקיים אמש, בתיכון הישראלי למדעים, הפנתה העיתונאית דפנה ליאל את השאלה עליה ענו כל המועמדים. חבר המועצה עופר ברקוביץ' אמר: "כפי שדיברנו קודם, ראש עיריית ירושלים צריך להתעסק בדברים שיש לירושלים. אני מתמודד עם רשימה שיש בה ימנים ושמאלנים, אני לא עוסק בנושא הזה אני עוסק בירושלים מאוחדת, ירושלים אחת, מזרח מערב ואני לא הולך להתעסק בנושא הזה".

השר זאב אלקין הגיב לדבריו וענה לברקוביץ', "במצב כזה של סוגייה מכרעת לגבי עתיד העיר, ראש העיר לא יכול לשתוק ולא יכול להסתתר". לדבריו, "ראש העיר ירושלים צריך להיות נאמן לאחדותה של ירושלים ולהוביל מאבק בכל מי שירצה וינסה לפלג את העיר הזאת".

לא נעלה על דעתנו לחלק את ירושלים

גם המועמדים האחרים ליאון ודייטש תקפו את תשובתו של ברקוביץ', ליאון הוסיף: "ברגע שרוצים לקחת לו חלק מהעיר הוא חייב להילחם על זה בוקר צהרים וערב ולא לתת לזה בשום אופן שיקרה."

סיכם את הדיון יוסי דייטש: "בנושא של חלוקת ירושלים עמדתי ברורה, אין בזה לא ימין ולא שמאל, אנחנו מתפללים שלוש פעמים ביום בשובך לציון ברחמים, אנחנו לא נעלה על דל שפתותינו לחלק את ירושלים. ירושלים יש אחת."

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע. נפגעת מתגובה? דווח לנו
2 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
הוא באמת לא עוסק כולה ראש עיר מה הוא ביבי?
yosefh | 11-10-2018 23:56
תפסיקו להיות פתאטים ולעשות כתבות נגד ברקוביץ!!!
2
כשביבי יחליט, אלקין וליאון ראשונים לחלק אותה!
ליכודניק | 13-10-2018 21:24
.