האם אתמול שודר הפרק האחרון של 'סרוגים'? לא בטוח

אתמול הסתיימה העונה השלישית בסדרה 'סרוגים' שהייתה המוצלחת ביותר מאז עלתה לאוויר. יוצרי הסדרה חוה דיבון ולייזי שפירא הודו לצופים המסורים שבשבילם נתי, אמיר, יפעת, הודיה ורעות הפכו לחלק מחייהם. ומה עם עונה רביעית? "בחודשים הבאים נחשוב ואז נחליט" הם משאירים את הצופים במתח.

האם אתמול שודר הפרק האחרון של 'סרוגים'? לא בטוח
  יחזרו לעוד עונה? כוכבי סרוגים. (יח"צ)

האם אתמול (א') שודר הפרק האחרון של הסדרה 'סרוגים'?

בתחילת העונה הצהירו בהפקת התוכנית כי העונה הזו תהיה ככל הנראה גם העונה האחרונה של הסדרה, אבל ההצלחה ונתוני הצפיה הגבוהים, ובעיקר מבול הבקשות לעונה רביעית, עשויים לשנות את ההחלטה.

בהודעה שהוציאו אתמול יוצרי הסדרה חוה דיבון ולייזי שפירא, הם נפרדים מהצופים אך משאירים הרבה סימני שאלה לגבי העונה הבאה.

"צופים יקרים, העונה השלישית של 'סרוגים' מגיעה לסיומה ואנחנו שמחים, עצובים ומתרגשים יחד איתכם." הם כותבים בדף הפייסבוק של הסדרה.

"במהלך חמש השנים האחרונות 'סרוגים' הייתה חלק מאוד משמעותי מחיינו. יחד עם הדמויות עברנו עליות ומורדות, גדלנו והתבגרנו, הקמנו משפחות והרחבנו משפחות קיימות. נתי, אמיר, יפעת, הודיה ורעות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, ולשמחתינו הרבה גם חלק מחייכם."

היוצרים מודעים להצלחה הכבירה לה זוכה הסדרה אך אומרים כי העונה השלישית דרשה מהם זמן ומאמץ ארוך יותר מאשר העונות הקודמות. "אנו גאים מאוד במה שיצרנו ומודים לקדוש ברוך הוא שזכינו לעשות סדרה אהובה שמעוררות תגובות, רגשות, מחשבות ודיונים חברתיים דתיים והלכתיים."

"לגבי ההמשך, אנו שומעים את הבקשות סביבנו לעונה רביעית, והאמת, גם לנו קשה להיפרד מהדמויות האהובות שלנו. לכן, בחודשים הבאים נחשוב יחד אם יש לנו עוד מה לספר ולחדש, ואז נחליט סופית." מכריזים היוצרים ומשאירים את ההכרעה בעלטה.

"בכל מקרה אנחנו מעדיפים להשאיר את הצופים עם טעם של עוד…"

האם תהיה עונה רביעית או לא? את זה נראה כנראה רק בעוד כשנה וחצי עד שנתיים.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
3 תגובות - 3 דיונים מיין לפי
1
ייאלה עונה 5
דוד | 30-01-2012 16:13
2
א
| 03-02-2012 2:38
רוצים עוד עונה
3
אין
ג | 13-05-2012 12:34
עונה 4