נחשפה רשימת הבית היהודי בחיפה

בישיבה שקיימה מועצת סניף הבית היהודי בחיפה, התקבלה פה אחד רשימת המועמדים של הסיעה למועצת עיריית חיפה. רשימת המועמדים המלאה- בפנים

נחשפה רשימת הבית היהודי בחיפה
  מימין לשמאל: יובל סעדון, פז גליקמן, אבי קפלן, יואב רמתי ומשה תורג'מן

בישיבה שקיימה אמש (רביעי) מועצת סניף הבית היהודי בחיפה, התקבלה פה אחד רשימת המועמדים של הסיעה למועצת עיריית חיפה.

הרשימה, שבה 12 מועמדים בראשות יו"ר הסיעה יואב רמתי, מייצגת את כל גווני האוכלוסייה הדתית לאומית בחיפה ובקרית שמואל, ויש בה גם נציגות משכונות שונות של העיר, צעירים בצד ותיקים.

הרשימה שהוכנה בימים האחרונים בעקבות מגעים שהיו בין ראשי המפלגה, בהובלת שרת המשפטים איילת שקד ונציגים מהסיעה בחיפה, הובאה להצבעה על ידי יו"ר הסניף אבי קפלן והתקבלה פה אחד.

"אנו גאים ברשימה המאוחדת והמכובדת שהגענו אליה המייצגת את כל שכונות חיפה, ומשוכנעים שיש בכוחם של נציגים אלה לגייס אלפי אוהדים ותומכים שיצביעו עבור הבית היהודי בבחירות למועצת העירייה" אמר יואב רמתי יו"ר הסיעה לאחר ההצבעה.

רשימת המועמדים המלאה: 1. יואב רמתי  2.יובל סעדון 3. עו"ד פז גליקמן, 4. רושית כהן,  5. ד"ר משה תורג'מן, 6. מירב צבאח 7. לינוי רביבו, 8. אריה פוגל, 9 שלמה כהן,  10 שלמה אלמליח 11. יריב בן דוב. 12. אברהם סופר.

על פי החלטת הסיעה במהלך הקדנציה תהיה רוטציה על המקום השני בין יובל סעדון ופז גליקמן ובמקום השלישי בין רושית כהן למשה תורג'מן.

הישיבה המיוחדת התקיימה בסוכתו של  חבר מועצת הבית היהודי בחיפה יוסי דולינסקי.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
2 תגובות - 1 דיונים מיין לפי
1
הבית היהודי חיפה
יהודה | 27-09-2018 12:35
חברים שלום. לא ברור למה צריך בית יהודי בחיפה . לצערי בכל שנותיי בחיפה ואני כבר לא צעיר הצבעתי לבית היהודי אך לא ראינו שום תועלת והתיחסות ונכונות לצרכים של הציבור הדתי לאומי. לדוגמא אין רב ראשי ציוני דתי בחיפה כבר מספר שנים . יש בריחה של צעירים דתיים מחיפה . ועוד . ממש לא מעניין אותיעינינים לאומים מהרשימה המקומית .מה שמעניין שיהיו שליחים של הציבור. נפטר רב גדול ציוני בחיפה מור הרב בנדיקט זצל לפני 15 שנים והנציגים הדתיים לא הצליחו למצוא רחוב שישא את שמו. יותר נכון שום הנצחה לא נעשתה . בקיצור שמישהו יסביר למה לתמוך בכם?בברכת חברים לתורה ועבודה יהודה בנימין
הרב בנדיקט זצל
יואב רמתי | 28-09-2018 8:06
ליהודה בנימין שלום וברכה הנני מבקש לבשר לך שכנציגך למועצת העיר וכתלמידו של הרב בנדיקט זצל שאלתי את אותם שאלות שהעלית בתגובתך והגעתי למסקנה שנדרש לשנות את המציאות עי שינוי נציגינו. המועמדים כעת הביעו במצעם את הפתרונות לבעיות שהזכרת והינם נחושים לשנות מציאות עגומה זו. הנך מוזמן להצטרף לשינוי ולסיע בפתרון בעיות אלו. בברכה יואב רמתי יור הבית היהודי