עם תמיכת הרב מזוז ואלי ישי; נציג הבית היהודי רץ ברחובות

יו"ר הבית היהודי ברחובות- אמיתי כהן, השיק ביום חמישי האחרון את קמפיין הבחירות בעיר. היום (ראשון) הוא קיבל חיזוק ותמיכה מהרב מאיר מאזוז, מגדולי הרבנים הספרדים יחד עם יו"ר יחד אלי ישי

עם תמיכת הרב מזוז ואלי ישי; נציג הבית היהודי רץ ברחובות
  תמיכה דתית בכהן (קרדיט: יח"צ)

יו"ר הבית היהודי ברחובות- אמיתי כהן, השיק ביום חמישי האחרון את קמפיין הבחירות בעיר. היום (ראשון) הוא כבר  קיבל חיזוק ותמיכה מהרב מאיר מאזוז, מגדולי הרבנים הספרדים והשר לשעבר יו"ר יחד אלי ישי.

כהן הגיע יחד עם ישי ונציג חב"ד בעיר להתברך אצל ראש ישיבת כיסא רחמים ומגדולי הרבנים הספרדים הרב מאיר מזוז. "שהקב"ה ישלח ברכה בכל מעשה ידיך" אמר בפגישה משותפת שערכו הארבעה.

במהלכה התכנסו יחד, ובחשיבה משותפת הגיעו למסקנות כיצד לפעול למען טובתה של העיר רחובות, לקדם בה ערכים חשובים ולפעול למענה.

הרב פנה לכהן ואמר "עם ישראל זקוק למנהיגים שיצליחו לשלב בין התורה לבין העשייה, ואתה אמיתי מצליח לשלב ביניהם באופן הראוי והמדויק ביותר. אני מאחל לך ולמשפחתך גמר חתימה טובה, ושהקב"ה ישלח לך ברכה והצלחה בכל מעשה ידיך".

השקת המטה עם ח"כים ואישי ציבור

בהמשך לברכתו ותמיכתו של הרב, אמר כהן: "אני מאוד נרגש לקבל את ברכתו של הרב מאזוז. במשך שנים אני שואב ממנו ולומד ממנו המון. זכיתי לקבל את תמיכתו ברכתו ואני מאמין שבשיתוף פעולה חזק נוכל לקדם את רחובות ולפרוץ למחוזות חדשים".

כאמור, בשבוע שעבר השיק כהן את קמפיין הבחירות בהשתתפות 250 תומכים, חברי כנסת ורבנים. במהלך השנים האחרונות כיהן אמיתי כהן כחבר מועצת עיריית רחובות, מחזיק תיק מורשת, תנועות הנוער הדתיות, גרעינים חברתיים ונוער בסיכון. כיום מתמודד למועצת העיר ברחובות.

תגובה חדשה * אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אסור, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע
4 תגובות - 2 דיונים מיין לפי
1
תמיכה של אלי ישי ומזוז מבריחה מצביעים!
לא טוב | 23-09-2018 16:57
ריאנו כבר בבחירות את כוחם של שני אלה
תומכי מתן דיל שנתן חסות לסוטה מין מהעריה תרגע
המוכתר משעריים | 08-10-2018 8:42
בבחירות האחרונות אחוז החסימה היה ארבעה מנדטים ולאלי ישי היה חסר אלף קולות,אז אי אפשר להגיד שזה לא כח.
2
צביעות
רחמים | 25-09-2018 22:44
האם שאל את הרב מזוז אם לפנות מקום לקרעטשניף?! האם סיפר לרב מזוז על מעלליו שהפר הסכם מול הרבי מקרעטשניף?! האם סיפר לרב מזוז על העברות הכספים שביצע מכספי ציבור לקרובי משפחתו?! לא נצביע למי שהסתיר מאיתנו הסכם שלמעשה משנה את הרכב הרשימה שהוצגה לציבור.
שקר
המוכתר משעריים | 08-10-2018 8:40
לא היה שום הסכם חתום ,עובדה שהגיעו לבית מישפט ושום דבר לא השתנה,אתם ידועים בנסיונות הקומבינות שלכם. קרעיטשניף זה מקסימום 450 קולות